Noter Yeminli Tercüme

Yeminli Tercüman Onayı ya da Yeminli Tercüme nedir?

Yeminli tercüme bir belgenin aslına uygun ve doğru olarak tercüme edildiğini gösteren ve yeminli tercümanın imza mührü ile resmi olarak geçerlilik kazandırılmış tercüme metinleridir. Ülkemizde Yeminli Tercümanlık Yetkisi Noterler tarafından yemin ettirilerek verilmektedir. Noterler sadece kendi yemin ettirdikleri tercümanların tercümelerini tasdik ederler. Belgelerinizin resmi geçerliliği olması ve aslına uygun olduğunun resmi olarak kabul edilmesi için belgelerin tercümelerinin doğru olduğunun onaylanması gerekmektedir. Bu onaylama işlemini yeminli tercümanlar yapar. Belgelerde yeminli tercüme yapan tercümanların imza, kaşe hedef dil, kaynak dil bilgileri tarih, yer ve doğruluk beyanı gibi bilgiler yer alması gerekmektedir.

Ayrıca Noter Yeminli Tercümanların yaptığı tercüme belgeleri aynı zamanda noter onayı da içermektedir. Sizden tercümesi yapılmış ve noter onaylı bir belge talep edildiğinde Yeminli Tercümanların kendilerindeki mührü kullanmaları yeterli olacak ve belgenizin geçerli olmasını sağlayacaktır. Çünkü Noter Yeminli Tercümanlar Noterler tarafından doğruluğu onaylandığı için yaptıkları tercümeler noter onayına sahiptir. Bu yüzden diploma, eğitim belgesi, sertifika ve diğer evraklarınızın noter onayına sahip tercümelerini yeminli tercümanlara yaptırabilirsiniz. Yeminli Tercümanlık ofisimizde sizlere yeminli tercüme hizmetlerini tek bir tuşla sunmak için OSB Akademi adresini kurduk. İnternet sitemizin amacı hizmetlerimizi müşterilerimize daha hızlı ulaştırmak ve kaliteli hizmetimizi daha ulaşılabilir kılmaktır.

Noter onayına sahip olmasını istediğiniz belgelerinizi sipariş oluştururken belirtmeniz durumunda belgeleriniz noter yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edilerek sizlere teslim edilecektir. Bütün resmi evraklarınızın geçerliliklerini koruyarak tercümesini yaptırmak için noter yeminli tercüman ihtiyacı duyduğunuzda web sitemizden kolayca bize ulaşarak tercümanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurt dışı yüksek lisans belgeleriniz, transkriptleriniz, diploma ve sertifikalarınız için en doğru adres Yeminli Tercüme Şirketidir. Noter Yeminli Tercümanların noterden onay alabilmeleri için uluslararası geçerliliğe sahip okullardan diplomaları olmaları gerekmektedir aksi durumda noterler tercümanlara bu yetkiyi vermezler. Noterlerin yetki verdiği yeminli tercümanlarımız uluslararası geçerliliğe sahip yetkinlik belgeleri bulunmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz bize yaptırdıkları tercüme işlerinde güvenilir sonuçlar almaktadırlar.

Noter onaylı evrak isteyen kurumlar devlet daireleri, bankalar, üniversiteler, noterler ve evlendirme ve göç daireleri olarak sıralanabilir. Bir yabancı evliliğinde ya da göçmenlik başvurularında sahip olduğunuz evrakların noter onaylı tercümelerine ihtiyaç duyarsınız. Çünkü belgelerinizin geçerliliği ancak içeriklerinin doğruluğunun onaylanmasıyla sağlanabilir. Bu yüzden noterlerin kendilerine bağlı yeminli tercümanlık bürolarından yaptırdığınız tercümeleri ancak ilgili noter tarafından tasdik ettirebilirsiniz. Evlilik işlemlerinde evlendirme belgeleri ve devam eden süreçte diploma, sertifika gibi birçok belgenin tercümesi gerekmektedir. Bütün belgelerinizin tercümesini yaptırmak ve aklınıza gelmeyen belgeler için de canlı destek hattımızdan sizin durumunuzda olan kişilerin en çok hangi belgeleri tercüme ettirdikleri hakkında bilgi alarak tüm belgelerinizi tek seferde kolaylıkla halledebilirsiniz.

Üniversite evraklarınızın ve diğer tüm resmi kurum evraklarınızın noter yeminli tercümesini yaptırmak ve noter onaylarının yapılarak teslim edilmesi için sipariş oluştururken ilgili ek hizmetleri seçmeniz gerekmektedir. OSB Akademi adresinde oluşturacağınız siparişlerinizin tamamı acil tercüme olarak değerlendirilerek en kısa sürede tercümeleri ve onay işlemleri yaptırılarak sizlere teslim edilmektedir. Tercümanlık hizmetlerine getirdiğimiz yenilikler sayesinde müşterilerimizin beğenisini kazanarak hizmetimize devam etmekteyiz. Doğru ve hızlı yeminli tercümede güvenilir adres. Yeminli Tercüme ofisi uzman kadrosu ve yeminli tercümanları ile daima kaliteli ve hızlı hizmetin adresi olmuştur. Değerli müşterilerimiz kampanya ve kupon fırsatlarımızdan yararlanmak için canlı destek hattımızdan ve web sitemizden bizi takipte kalmanızı tavsiye ediyoruz. Tercümede yeni bir çağ Yeminli Tercüme.

Merhaba, Yardımcı olmamı istermisiniz?
Contact Sticky Icon
Telefon Whatsapp Teklif Al
Web sitemizde kullanıcı deneyimini geliştirmek için, çerezler kullanılmaktadır. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.