OSTİM AKADEMİ ÇEVİRİ OFİSİ

OSTİM AKADEMİ Yeminli Tercüme Bürosu tercümede bir marka olan AKADEMİ TERCÜME GRUP'un OSTİM şubesidir. Kadromuz OSTİM ve İVEDİK sanayi işletmelerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek deneyimli, profesyonel yeminli tercümanlardan oluşmaktadır. Tercüme fiyatı politikamız işletmelerimizle uzun yıllar iş birliğine dayalı bir ticari ortaklık göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur.

Amacımız işletmelerimize tüm iş görüşmelerinde, toplantılarında, teknik, hukuki ve ticari evrak, belge, broşür, kılavuz vs. çevirilerinde kaliteli hizmet sunmaktır. Büromuz ticari sır ilkesinden ödün vermeden tüm müşterileriyle kazan kazan prensibi ile çalışmaktadır.

İlk amacımız bize olan güveninizi boşa çıkarmamaktır.

YAZILI VE SÖZLÜ ÇEVİRİ HİZMETLERİMİZ

Büromuz bünyesinde tüm dillerden yeminli tercüman mevcuttur. İşletmelerimize yurt dışı görüşmelerinde ana dilde yeminli tercüman desteği sağlanır. İşletmelerimizin en çok ihtiyacı olan ticari sözleşme, anlaşma, şartname, katalog, teknik doküman, kullanım kılavuzu ve benzeri belge evrakların çevirisi her biri kendi alanında uzman çalışma arkadaşlarımız tarafından yapılır.

TERCÜME ÇEVİRİ FİYATLARI

  • İşletmelerimiz tercüme ihtiyaçlarını e-posta veya WhatsApp uygulaması üzerinden doğrudan bize göndererek işlemleri başlatabilirler.
  • Böylelikle zamandan tasarruf sağlanmış olur. Büro personelimiz çok kısa sürede size fiyat ve süre konusunda dönüş sağlayacaktır.
  • Dileyen müşterilerimiz Fora İş Merkezinde olan büromuzu ziyaret edebilir.