SORANİCE TERCÜME, KURMANCİ ÇEVİRİ,

SORANİ KÜRTÇESİ TERCÜME, ZAZACA ÇEVİRİ

Kürtçe'nin bütün lehçelerindeki tercüme ihtiyaçlarında aramanız gereken ilk adres: yeminlitercume.org'dur.

KÜRTÇE TERCÜME

Ülkemizin doğu kesimlerinde kullanılan Kürtçe'nin noterlik işlemleri, tapu dairelerindeki arsa ev alım ve satış işlemleri gibi kamu kurumlarında yapılan muamelelerede Türkçe'ye tercüme ihtiyacı sıklıkla duyulmaktadır. Bu kapsamda bütün Kürtçe sözlü ve yazılı tercüme ihtiyaçlarınızda Türkiye'nin bütün şehirlerine 7 gün 24 saat kesintisiz yeminli tercüme hizmetleri vermekteyiz.

SORANİ KÜRTÇESİ ÇEVİRİ

Özellikle ülkemizin güneydoğu bölgesi ve Kuzey Irakta konuşulan ve Arap alfabesi ile yazılan Sorani lehçesinde akademik tercümeden sözlü tercümeye kadar bütün alanlardaki çeviri talepleriniz için bizleri aramanızla birlikte sizlere çözüm desteği sunmaktayız. Yazılı belgeleriniz tercüme edilerek noter onaylı biçimde adresinizde teslim edilmektedir.

KURMANCİ TERCÜME

Türkiye'nin doğu bölgelerinde özellikle kuzey şehirlerinde konuşulan lehçe olan Kurmançi lehçesinin tercümesinde yeminli Kürtçe mütercim tercümanlarımızla sizlere çeviri desteği sağlamaktayız. Araç alış satışından ev ve arsa alış satışı ve devrine kadar bütün alanlarda sözlü Kurmançi tercüme desteği için müşteri temsilcimizi aramanızla birlikte sizlere çşzüm sunulacaktır.

 

 

KÜRTÇE TERCÜME, SORANİCE TERCÜME, KURMANCİ ÇEVİRİ DESTEĞİ