Sincan Yeminli Tercüme Bürosu

Sincan'da tercüme ihtiyacı olan bütün vatandaşlarımızın 7/24 saat arayabileceği ilk adres yeminlitercume.org'dur.

Sincan Başkentin en büyük ve en kalabalık ilçelerinden biridir. İlçede bulunan organize sanayi bölgesi çok sayıda insan için bir istihdam yeridir. Bu nedenle ilçe son yıllarda dışarıdan göç alarak büyümüştür. Organize sanayi bölgesinde yerli ve yabancı sermayeli yüzlerce global çapta tanınmış firmalar bulunmaktadır. Bu durum çerçevesinde sanayi işletmelerinin teknik, ticari ve hukuki tercüme, buralarda istihdam olunan kişiler ve yakınlarının da eğitim ve medeni ilişkiler kapsamında noter onaylı yeminli tercüme ihtiyacı olmaktadır.

sincan tercume, sincan ceviri

Sincan ve Sincan OSB Tercüme işleri kapsamında güvenilir, doğru ve profesyonel yazılı ve sözlü tercüme hizmeti veren Yeminli Tercüme Bürosu Sincan, yeminli tercüme taleplerinizin en doğru adresidir.

sincan ceviri, noter yeminli tercuman, onayli tercume

Noter Onaylı Yeminli Tercüme Fiyatları

Noter onaylı tercüme fiyatları kapsamında yazılı belgelerde belgedeki karakter hacmi ve hangi dilde olduğuna bakılarak tercüme bürosu tarafından çeviri ücreti alınır. İlgili noterde yemin tutanağı bulunan noter yeminli tercüman tarafından imzalanmış belge noter tarafından da onaylanır. Noterde de hangi dilde olduğuna bakılmaksızın toplam karakter hacmi, sayfa sayısı ve belge niteliğine göre onay ücreti alınır. Noter onaylı çeviri ücreti bu şekilde belirlenmiş olur.

sincan osb teknik tercume

Teknik Çeviri

Teknik tercüme Sincan OSB için çok önemlidir. Bu belgeler genellikle özel jargon ve teknik kelimeleri çokça içermektedir. Dolayısıyla çeviriyi yaparken yalnızca dili çok iyi konuşabiliyor olmak yeterli olmamaktadır. Her iki dildeki muhatapların söz konusu belgeden aynı şeyi anlaması çok önemlidir. Yeminli Tercüme Merkezi bu evrakları konuyla ilgili uzman tercümanlara teslim etmektedir. 

Sincan Tercüme Büroları içinde en profesyonel hizmeti veren Sincan Çeviri Bürosu Yeminli tercüman havuzunda bulunan tüm dillerden tecrübeli uzmanlarıyla yeminli çeviri işlerinizi hızlı ve kaliteli bir şekilde yapmaktadır.

Başta Sincan ilçesinin en çok talep ettiği ingilizce çeviri, almanca çeviri, arapça çeviri, rusça çeviri, flemenkçe çeviri, ispanyolca çeviri, farsça çeviri ve italyanca çeviri olmak üzere Sincan Tercüme Merkezi Yeminli tüm dillerde yazılı, ardıl tercüme ve simultane tercüme hizmeti vermektedir.

Apostil Nedir? Apostil Nereden Alınır?

Apostilli tercüme ve Apostilli çeviri kapsamında yurt dışında kullanılacak belgeler için bazı kurumlar apostil şerhi talep etmektedir. Apostil, 1961 Lahey Konvansiyonuna üye ülkeler arasında kullanılan bir belge gerçekliğini onaylama sistemidir. Konvansiyona üye olmayan ülkeler arasında da apostil değil ancak benzer bir doğrulama şerhi kullanılmaktadır. Apostil onayı tüm konsolosluk ve kaymakamlıklardan alınabilmektedir. İlçede ve OSB’de bulunan kişiler en yakın olarak Sincan Kaymakamlığından bu belgeyi temin edebilirler. Talep ettiğiniz takdirde Yeminli Tercüme Ofisi bunu sizin yerinize yapmaktadır.