“Büromuzda tüm dillerde noter onaylı apostilli formül b evlilik belgesi tercümesi yapılmaktadır.”

formül be

Formül b evlilik belgesi nedir?

Halk arasında evlenme ehliyet belgesi veya kısaca formül b olarak bilinir. Uluslararası çok dilli belge tam olarak açık adıyla “ Uluslararası Evlenme Kayıt Örneği ” olarak isimlendirilmektedir. Kısaca resmi kurumların evliliğinize dair istediği bilgileri içermektedir. Evlenme Kayıt Örneği olarak ta adlandırılan bu belgenin içeriğinde aşağıdakiler bulunmaktadır;

  • Evlenme tarihi ve yeri,
  • Evlenmeden önceki soyadı,
  • Adı ve soyadı
  • Doğum tarihi ve yeri,
  • Evlendikten sonraki soyadı,
  • Kimlik no,
  • Nüfusta kayıtlı olduğu yer,
  • Veriliş tarihi,
  • Varsa işleme ait diğer bilgiler, 
  • Düzenleyen memurun imza kaşe ve mühür bulunmaktadır.

Formül B Uluslararası Evlenme Kayıt Örneği belgesi tercüme ihtiyaçlarınız en hızlı biçimde karşılanmaktadır.

formül b evlilik belgesi çevirisi

Formül B Evlilik Belgesi Tercümesi

Uluslararası belge isminden de anlaşılacağı üzere çok dilli olarak düzenlenmektedir. Ancak sizin belgeyi götüreceğiniz ülkenin dili yoksa tercümesi gerekmektedir. Belgenin götürüleceği ülkenin talebi doğrultusunda noter onaylı tercüme veya apostilli tercüme olarak da çevirisinin yapılması gerekebilmektedir. Bu konuda en kesin bilgiyi, müşteri temsilcimizi arayarak öğrenebilirsiniz. Tüm dillerde evlenme belgesi tercümeleriniz çok kısa sürelerde yapılmaktadır.

Evlenme Ehliyet Belgesi Örneği

Formul b, Formül b tercüme, form b ceviri, formel b

Evlenme Ehliyet Belgesi Nereden Alınır?

Formül B Uluslararası Evlenme Kayıt Örneği belgenizi yurt içindeyseniz kaymakamlıklarda veya valiliklerde bulunan Nüfus Müdürlüklerinden alabilişiniz. Yurt dışındaysanız belgenizi en yakın konsolosluklardan temin etmeniz mümkündür.

Formul B Nasıl Alınabilir?

Form B Evlenme Kayıt Örneği evrakınızı kimliğinizle birlikte şahsen il veya ilçe nüfus müdürlüklerine müracaat ederek alabilirsiniz. Türkiye dışında bir ülkede iseniz en yakın konsolosluğa müracaat etmeniz belgenizi almanız için yeterlidir. Her bir evrak kişinin vatandaşı olduğu ülkeden temin edilmelidir. Örneğin Evlenme Ehliyet Belgesi Fas ülkemizden temin edilememektedir.

formül b evlenme belgesi yeminli tercümesi

Formül B Tercüme Ücreti Nedir?

Formül B çeviri fiyatı tercüme edilecek dile göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle tercüme edilecek dili müşteri temsilcimize bildirerek kesin ücreti öğrenmeniz mümkündür.

Belgelerinizin tercümesinin yanında noter onayı veya apstil onayı süreçlerinizin de takibi tarafımızdan yapılmaktadır. En uygun fiyatlarda formül b evlilik belgesi çevirilerinizi yapıyoruz.

Formül B Örneği

Formul B örneği için makalemizin görsellerine bakabilirsiniz. Formül A Uluslararası Doğum belgelerinizin tercümesi için de alanında uzman tercümanlarımız sizler için 7/24 hizmet vermektedir.

Formül b evlilik belgesi e-devlet araması vatandaşlarımız tarafından sıklıkla yapılmaktadır. Ancak Formül B belgesi e-devlet uygulamasından verilmemektedir. Belgenizi almak için en yakın nüfus müdürlüklerine veya konsolosluklara başvurmanız gerekmektedir.

Belgelerinizin tercümesinin önemi belgelerinizin önemi ile doğru orantılı olduğundan, konunun uzmanı olan mütercim tercümanlar tarafından çevirisinin yapılması fazlasıyla önem arz etmektedir. Bu nedenle Yeminli Tercüme Hizmetlerinin konularında yetkin tercümanlarına ulaşmak için müşteri temsilcimizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Formül B Uluslararası Evlenme Ehliyet ve Evlilik Cüzdanı Örneği gibi sıklıkla tercümesine ihtiyacı olan belgelerinizin tercümesi, noter onayı ve apostil onayı için de müşteri temsilcimize whatsapp, e-posta gibi iletişim kanallarımızdan veya elden ulaştırarak kaliteli ve hızlı tercüme hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. En hızlı formül b evlilik belgesi tercümesi Ostim Akademide yapılmaktadır.