ANTALYA TERCÜME ve ÇEVİRİ HİZMETLERİ

ANTALYA Tercüme Bürosu olarak çalışan Akademi Tercüme Bürosu, dünyada konuşulan bütün dillerde yeminli ve noter onaylı tercüme hizmetlerini, apostilli olarak da vermektedir.

ANTALYA Tercüme Hizmetleri kapsamında verdiğimiz tercüme hizmetleri aşağıda sunulmuştur: Teminat Mektubu Çeviri, Sertifika Tercümesi, Ticari Tercüme, Kira Sözleşmesi Tercümesi. Diploma Tercümesi ve Transkript Tercümesi, İkametgâh İlmühaberi çeviri. Sabıka Kaydı Çeviri, Adli Sicil Kaydı Tercümesi, Tıbbi Tercüme. Doktor Raporu Tercümesi, Medikal Tercüme, Pasaport Tercümesi, Epikriz Raporu Tercümesi, Evlenme Belgeleri Tercümesi, Evlilik Cüzdanı Tercümesi, Ehliyet Tercümesi, YÖK Diploma Denkliği Çeviri. Nüfus Cüzdanı Tercümesi, Kimlik tercümesi. Gümrük Evrakları Tercümesi, Şirket Ana Sözleşmesi Tercümesi, Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi,  Fatura Tercümesi, Ticaret Sicil Gazetesi Tercümesi, Vekâletname Tercümesi, İmza Sirküleri Çeviri, Vergi Levhası Tercümesi, Şirket Kuruluş Belgeleri Çeviri. Taahhütname Çevirisi, Şirket Yönetim Kurulu Kararları Tercümesi, Mali ve Finansal Evrakların Tercümesi. Banka hesap Özeti Çevirisi, İkamet İzni Çevirisi, Oturma İzni Çevirisi, Sigorta Poliçesi Tercümesi vb..

ANTALYA Tercüme Bürosu

ANTALYA İNGİLİZCE MAHALLESİ Tercüme kapsamında ayrıca Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi, Mahkeme Kararları Tercümesi, Boşanma Kararı Çevirisi, Diploma Çevirisi. Transkript Tercümesi ve Mernis Tutanağı Tercümesi gibi hassas belgelerin tercümesi de özenle yapılmaktadır.

ANTALYA Noter Tasdikli Tercüme

ANTALYA İNGİLİZCE Tercüme olarak tüm dillerde noter tasdikli tercüme hizmetleri sunulmaktadır. Bu kapsamda; Vekâletname Tercümesi, Boşanma Kararları Çevirisi. ÖSYM Sonuç Belgesi Tercümesi, YÖK Denklik Belgeleri Tercümesi, Doktor Raporu Çevirisi yapılmaktadır.

ANTALYA Noter Onaylı Tercüme

ANTALYA İNGİLİZCE Noter Tasdikli Tercüme hizmetleri olarak; Pasaport Çevirisi, Formül A Tercümesi, Uluslararası Doğum Kayıt Örneği Tercümesi, Nüfus Kayıt Örneği Çevirisi. Formül B Çevirisi, Uluslararası Evlenme Kayıt Örneği Tercümesi, Reçete Çevirisi, Hesap Ekstresi Tercümesi gibi belgeler bütün dillerde yeminli tercüme formatında ve noter onaylı tercüme olarak çevrilmektedir.

Akademik Tercüme ANTALYA

ANTALYA İNGİLİZCE Akademik Tercüme olarak verdiğimiz hizmetler aşağıda sunulmuştur: Makale Tercümesi, Abstract Tercümesi, Tez Tercümesi,  Tez Özeti Tercüme. Diploma Çevirisi ve Transkript Tercümesi, Öğrenci Belgesi Tercümesi, Lise Diploması Çevirisi ve Lise Transkript Tercümesi, Ortaokul Karnesi Çevirisi, ÖSYM Sınav Sonuç Belgesi Çevirisi.

Finansal Tercüme ANTALYA

ANTALYA İNGİLİZCE MAHALLESİ Finansal Tercüme Hizmetleri olarak: Hesap Ekstrelerinin Tercümesi, Banka Hesap Cüzdanı Çevirisi, Kredi Sözleşmelerinin Tercümesi, Maaş Bordrosu Çevirisi. Çeşitli Ekspertiz Raporları Çevirisi ve Fatura Tercümesi gibi mali evrakların noter tasdikli tercümesi yapılmaktadır.

ANTALYA Ticari Tercüme

ANTALYA İNGİLİZCE Ticari Tercüme Hizmetleri olarak:  Vergi Levhası Çevirisi, Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi, Noter Belgeleri Tercümesi, Gümrük Evrakları Tercümesi. İmza Sirküleri Çevirisi, Faaliyet Belgesi Çevirisi, Vekâletname Tercümesi ve Taahhütname Tercümesi gibi belgelerin noter onaylı ve apostilli tercümesi yapılmaktadır.

ANTALYA Patent Tercümesi

ANTALYA İNGİLİZCE MAHALLESİ Patent Tercüme Hizmetleri olarak, Patent Başvuru Belgesi Çevirisi,  Patent Tarifnameleri Tercümeleri, Patent Sertifikası Çevirisi, ISO Belgeleri Çevirisi yapmaktayız.

ANTALYA Hukuki Tercüme

Yeminli Tercüme Bürosu olarak ANTALYA İNGİLİZCE Hukuki Tercüme hizmetlerimiz aşağıda sunulmuştur: Mahkeme Kararları Tercümesi, Sözleşme Tercümeleri. Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi, Alım Satım Sözleşmesi Tercümesi, Şirket Kuruluş Sözleşmeleri tercümesi, Boşanma Kararları Çevirisi.

Teknik Tercüme ANTALYA

ANTALYA İNGİLİZCE Teknik Tercüme Hizmetleri olarak: Tıbbi tercüme, Broşür Çeviri, Katalog Tercümesi, Medikal Tercüme, Teknik Şartnameler Çevirisi, Teknik Kitap Tercümesi. Elektronik Kullanım Kılavuzları Tercümesi, İletişim Cihazları Teknik Belgeler Çevirisi, İnşaat Sözleşmeleri Tercümesi sunduğumuz hizmetlerden bazılarıdır.

ANTALYA Edebi Sanatsal Tercüme

İNGİLİZCE Edebi Sanatsal Tercüme ANTALYA olarak Edebiyatı konu alan veya sanatsal içerikli çalışmalar. Şiirler, felsefi metinler ve sanat tarihi gibi sanatla alakalı çalışmalar, bütün dillerde alanının uzmanları tarafından tercüme edilmektedir.

ANTALYA TERCÜME ve ÇEVİRİ HİZMETLERİ Kapsamında Tercüme Hizmeti Verilen Diller:

ANTALYA İngilizce Yeminli Tercüme,

Almanca Yeminli Tercüme,

ANTALYA Fransızca Yeminli Tercüme,

Arnavutça Yeminli Çeviri,

Bulgarca Yeminli Tercüme.

ANTALYA Rusça Yeminli Tercüme,

Azerice Yeminli Çeviri,

ANTALYA Çince Yeminli Tercüme,

Arapça Yeminli Çeviri.

ANTALYA Çekçe Yeminli Tercüme,

Estonca Yeminli Çeviri,

ANTALYA Farsça Yeminli Tercüme,

Ermenice Yeminli Tercüme,

ANTALYA Fince Yeminli Tercüme,

Flemenkçe Yeminli Tercüme.

Yunanca Yeminli Çeviri,

İspanyolca Yeminli Tercüme,

ANTALYA Kazakça Yeminli Tercüme,

ANTALYA Ukraynaca Yeminli Tercüme,

İsveççe Yeminli Çeviri.

Türkmence Yeminli Tercüme, 

ANTALYA Sırpça Yeminli Tercüme,

Lehçe Yeminli Çeviri,

ANTALYA Özbekçe Yeminli Tercüme,

Polonyaca Yeminli Tercüme.

ANTALYA Litvanca Yeminli Tercüme,

Portekizce Yeminli Tercüme,

Macarca Yeminli Çeviri,

Norveçce Yeminli Tercüme,

ANTALYA Makedonca Yeminli Tercüme,

Slovence Yeminli Tercüme.

Endonezce Yeminli Tercüme,

Fransızca Yeminli Çeviri,

ANTALYA Danca Yeminli Tercüme,

Gürcüce Yeminli Tercüme,

ANTALYA Hırvatça Yeminli Tercüme,

İtalyanca Yeminli Tercüme.

ANTALYA Japonca Yeminli Tercüme,

Osmanlıca Yeminli Çeviri,

ANTALYA Romence Yeminli Tercüme,

Moldovaca Yeminli Tercüme.