yeminli tercüman yenimahalleWhatsApp Destek Hattı

yeminli tercüme yenimahalle

Canlı Destek Hattı

tercüme bürosu yenimahalleE-Posta Destek Hattı


Yenimahalle Ostim Prestij A Blok 2. Katta Bulunan Osb Akademi Yeminli Tercüme Bürosu tüm dillerden tercüman kadrosuyla yazılı ve sözlü çeviri hizmeti vermektedir. Nerede olursanız olun, yeminli tercüme, noter onaylı tercüme ve diğer çeviri ihtiyaçlarınızda Osb Akademi size bir telefon kadar yakın.

yenimahalle tercüme bürosu | yenimahalle yeminli tercüman


Yenimahalle Yeminli Tercüman & Tercüme Bürosu Hizmetleri

Büromuzda verilen hizmetler

  • Tüm Dillerde Yeminli Tercüme

  • Yazılı ve Sözlü Yeminli Tercüman Desteği

  • Noter Onaylı Tercüme ve Çeviri

  • Apostil Onay İşlemleri

  • Dışişleri ve Konsolosluk Onayları

  • Göç İdaresi Oturma İzni / İkamet İzni Randevu Oluşturma

  • Vize Danışmanlık Hizmetleri

Pasaport Tercümesi ihtiyacı olan vatandaşlarımızın pasaportları istenilen bütün dillere çevrilmektedir. Diploma Çevirisi ve Transkript Tercümesi ihtiyacı genellikle yeni mezun kişilere ait çeviri ihtiyaçlarındandır. Yerleşim yeri belgesi veya eski adıyla İkametgah İlmuhaberi çeviri ihtiyacı da yurt dışı ile işi olan vatandaşlarımızın en çok talep ettiği tercüme belgelerindendir. Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi ile Sabıka Kaydı Çeviri ve Adli Sicil Kaydı Tercümesi de aynı şekilde yurt dışında yerleşmek isteyen şahısların ihtiyacı olan tercüme evraklarındandır. 

yenimahalle yeminli tercüman | yenimahalle yeminli tercüme bürosu

Tıbbi Tercüme talepleri arasında; Doktor Raporu çevirisi, Medikal Tercüme, Epikriz Raporu Çevirisi ve reçete tercümesi sayılmaktadır. Evlenme Belgeleri çevirileri alanında; Evlilik Cüzdanı Tercümesi, aile cüzdanı tercümesi, bekarlık belgesi çevirisi, Nüfus Cüzdanı Tercümesi ve  Kimlik tercümesi ihtiyaçları ön plana çıkmaktadır.

Bütün bunların dışında ise: Ehliyet Tercümesi, YÖK Diploma Denkliği Çeviri,  Teminat Mektubu tercümesi, Sertifika çevirisi, Ticari Tercüme, Kira Sözleşmesi Tercümesi, Gümrük Evrakları Tercümesi, Vekaletname Tercümesi. İmza Sirküleri Çeviri, Vergi Levhası Tercümesi, Şirket Kuruluş Belgeleri Çeviri, Taahhütname tercümesi, Şirket Ana Sözleşmesi Tercümesi, Fatura Tercümesi, Ticaret Sicil Gazetesi Tercümesi,  Şirket Yönetim Kurulu Kararları Tercümesi. Mali ve Finansal Evrakların Tercümesi, Banka hesap Özeti tercümesi, İkamet İzni Çevirisi, Oturma İzni Çevirisi, Sigorta Poliçesi Tercümesi genellikle ticari tercüme olarak anılmaktadır.

YENİMAHALLE Yeminli Tercüme Hizmetleri

YENİMAHALLE Tercüme kapsamında Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği çeviri, Mahkeme Kararları Tercümesi, Boşanma Kararı tercümesi, Diploma Çevirisi, Transkript Tercümesi ve Mernis Tutanağı Tercümesi gibi hassas belgelerin tercümesi de özenle yapılmaktadır.

Noter Onaylı Tercüme YENİMAHALLE

YENİMAHALLE ilçesinde Noter Tasdikli Tercüme olarak, bölgede ihtiyaç duyulan bütün dillerde noter tasdikli tercüme hizmetleri sunulmaktadır. Bu kapsamda ise Vekâletname çevirisi, Boşanma Kararları tercümesi, ÖSYM Sonuç Belgesi çevirisi, YÖK Denklik Belgeleri Tercümesi, Doktor Raporu tercüme hizmetleri sunulmaktadır.

Yenimahalle Noter Tasdikli Tercüme hizmetleri olarak; Nüfus Kayıt Örneği Çevirisi, Formül B Çevirisi, Uluslararası Evlenme Kayıt Örneği Çevirisi. Pasaport Çevirisi, Formül A Tercümesi, Diploma, Uluslararası Doğum Kayıt Örneği Tercümesi, Reçete Çevirisi, Hesap Ekstresi Tercümesi gibi belgeler bütün dillerde noter tasdikli yeminli tercüme formatında ve noter onaylı tercüme olarak çevrilmektedir.

Akademik Tercüme YENİMAHALLE

İlçemizde Ostim Teknik Üniversitesi ve Ankara Bilim Üniversitesi bulunmaktadır. Söz konusu üniversitelere ilaveten Ankara genelinde bulunan toplam 24 üniversiteye akademik tercüme kapsamında makale tercümesi, tez tercümesi, abstract tercüme ve kitap tercüme hizmetleri en hızlı ve kaliteli biçimde verilmektedir.

YENİMAHALLE Akademik Tercüme olarak verdiğimiz hizmetler aşağıda sunulmuştur: Makale Tercümesi, Abstract Tercümesi, Tez Tercümesi,  Tez Özeti Tercüme, Diploma Çevirisi ve Transkript Tercümesi, Öğrenci Belgesi Tercümesi, Lise Diploması Çevirisi ve Lise Transkript Tercümesi, Ortaokul Karnesi Çevirisi, ÖSYM Sınav Sonuç Belgesi Çevirisi.

YENİMAHALLE Hukuki Tercüme

Yeminli Tercümanlık Bürosu olarak YENİMAHALLE Hukuki Tercüme hizmetlerimiz aşağıda sunulmuştur: Mahkeme Kararları Tercümesi, Sözleşme Tercümeleri, Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi, Alım Satım Sözleşmesi Tercümesi, Şirket Kuruluş Sözleşmeleri tercümesi, Boşanma Kararları Çevirisi.

Teknik Tercüme YENİMAHALLE

YENİMAHALLE Teknik Tercüme Hizmetleri olarak: Tıbbi tercüme, Broşür Çeviri, Katalog Tercümesi, Medikal Tercüme, Teknik Şartnameler Çevirisi, Teknik Kitap Tercümesi, Elektronik Kullanım Kılavuzları Tercümesi, İletişim Cihazları Teknik Belgeler Çevirisi, İnşaat Sözleşmeleri Tercümesi sunduğumuz hizmetlerden bazılarıdır.

Finansal Tercüme YENİMAHALLE

YENİMAHALLE Finansal Tercüme Hizmetleri olarak: Hesap Ekstrelerinin Tercümesi, Banka Hesap Cüzdanı Çevirisi, Kredi Sözleşmelerinin Tercümesi, Maaş Bordrosu Çevirisi, Çeşitli Ekspertiz Raporları Çevirisi ve Fatura Tercümesi gibi mali evrakların noter tasdikli tercümesi yapılmaktadır.

Ticari Tercüme YENİMAHALLE

YENİMAHALLE Ticari Tercüme Hizmetleri olarak:  Vergi Levhası Çevirisi, Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi, Noter Belgeleri Tercümesi, Gümrük Evrakları Tercümesi, İmza Sirküleri Çevirisi, Faaliyet Belgesi Çevirisi, Vekâletname Tercümesi ve Taahhütname Tercümesi gibi belgelerin noter onaylı ve apostilli tercümesi yapılmaktadır.

Patent Tercümesi YENİMAHALLE

YENİMAHALLE Patent Tercüme Hizmetleri olarak, Patent Başvuru Belgesi Çevirisi,  Patent Tarifnameleri Tercümeleri, Patent Sertifikası Çevirisi, ISO Belgeleri Çevirisi yapmaktayız.

YENİMAHALLE Tercüme Bürosunda Sağlanan Çeviri Dilleri:

YENİMAHALLE İngilizce Yeminli Tercüme, Almanca Yeminli Çeviri, YENİMAHALLE Fransızca Yeminli Tercüme, Arnavutça Yeminli Çeviri. Bulgarca Yeminli Tercüme, YENİMAHALLE Rusça Yeminli Tercüme, Azerice Yeminli Çeviri, YENİMAHALLE Çince Yeminli Tercüme, Arapça Yeminli Çeviri. YENİMAHALLE Çekçe Yeminli Tercüme, Estonca Yeminli Çeviri, YENİMAHALLE Farsça Yeminli Tercüme, Ermenice Yeminli Tercüme. YENİMAHALLE Fince Yeminli Tercüme, Flemenkçe Yeminli Tercüme, Endonezce Yeminli Tercüme, Fransızca Yeminli Çeviri. YENİMAHALLE Danca Yeminli Tercüme, Gürcüce Yeminli Tercüme, YENİMAHALLE Hırvatça Yeminli Tercüme, İtalyanca Yeminli Tercüme. YENİMAHALLE Japonca Yeminli Tercüme, Yunanca Yeminli Çeviri, İspanyolca Yeminli Tercüme, YENİMAHALLE Kazakça Yeminli Tercüme, YENİMAHALLE Ukraynaca Yeminli Tercüme, İsveççe Yeminli Çeviri. Türkmence Yeminli Tercüme, YENİMAHALLE Sırpça Yeminli Tercüme, Lehçe Yeminli Çeviri, YENİMAHALLE Özbekçe Yeminli Tercüme. Polonyaca Yeminli Tercüme, YENİMAHALLE Litvanca Yeminli Tercüme, Portekizce Yeminli Tercüme, Macarca Yeminli Çeviri, Norveçce Yeminli Tercüme. YENİMAHALLE Makedonca Yeminli Tercüme, Slovence Yeminli Tercüme, Osmanlıca Yeminli Çeviri, YENİMAHALLE Romence Yeminli Tercüme, Ankara Moldovaca Yeminli Tercüme.

 https://www.youtube.com/watch?v=zYDkleEhJcA