Şereflikoçhisar Yeminli Tercüman & Çeviri & Tercüme

Şereflikoçhisar ilçesinde her daim tüm dillerde yeminli tercüman hizmeti sağlıyoruz. Bireysel veya kurumsal her seviyede noter onaylı yeminli tercüme taleplerinizi karşılıyoruz. Osb Akademi Tercüme Bürosu olarak Şereflikoçhisar ilçesinde istediğiniz dilde yazılı ve sözlü çeviri ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Yeminli Tercüman çevirisi sonrasında belgelerinizin;

 • Noter Onayı
 • Apostil
 • Konsolosluk Onayı
 • Ticaret Odası Onayı
 • Dışişleri Evrak Tasdik işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

şereflikoçhisar yeminli tercüman

Yeminli Tercüman Kadromuz

Büromuz kadrosunda hemen hemen tüm dillerden noter yeminli tercüman bulunmaktadır. Almanca, İngilizce, Fransızca, Arapça, Rusça gibi iş hacmi oldukça fazla olan dillerde Freelance personelimiz akademik, hukuki, tıbbi gibi farklı alanlarda uzman gruplarına ayrılmıştır. Bu nokta önemlidir çünkü bir insan herhangi bir dili çok iyi konuşuyor olabilir. Ancak her tercüman hukuki terimlere, teknik jargonlara hakim olamayabilir. Bu nedenle özel ihtimam gerektiren belgeler, hem kaynak dilde hem de hedef dilde evrakta mevcut jargona hakim çevirmenler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde özellikle hukuki tercüme yapılan belgelerde, yanlış çeviri nedeniyle hak kayıpları olabilir. Bu durumun yaşanmaması için işin ehline, yani Osb Akademi Yeminli Tercümanlık Bürosuna teslim edilmesi elzemdir.

Ostim Akademi’de Yeminli Tercüman Nasıl Olunur?

Dil bilen Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları Noterlik Kanunu Yönetmeliğinde belirtilen şartları karşıladığı takdirde başvurduğu noterde usulüne uygun olarak yemin ettirildikten sonra Noter Yeminli Tercüman olur. Büromuz kadrosunda hemen her dilden yüzlerce freelance yeminli tercüman çalışmaktadır. Zaman zaman çok çeşitli sebeplerle uzun süre çalıştığımız tercümanlarımızla yollarımız ayrılmaktadır. Sürekli artan iş hacmimiz nedeniyle bütün dillerden yeni çevirmen ihtiyacımız olmaktadır. Siz de bir dilde üst seviyede çeviri yapabileceğinizi düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Şereflikoçhisar Apostil Onay Hizmetleri

Apostil 5 Ekim 1961 Lahey sözleşmesine üye ülkeler arasında evraklar üzerindeki imza ve mühürleri onaylama sistemidir. Apostil orijinal evrakın çıkarıldığı ülke tarafından verilir ve o ülke için geçerli değildir. Evrakın gideceği ülkede geçerlidir. Bu kapsamda yurt dışından Türkiye’ye bir belge getirilmek isteniyorsa muhakkak surette apostil alınarak gelinmelidir. Aynı şekilde belge yurt dışına çıkarılacaksa muhakkak surette Türkiye’den apostil onaylı olarak götürülmelidir.

Yurt dışında eğitim amaçlı noter onaylı diploma tercümesi yaptırılmak isteniyorsa, kayıt yaptırılacak üniversitenin çift apostil talep ettiğinden emin olunmalıdır. Eğer isteniyorsa diploma tercüme edilmeden önce kaymakamlık ya da valiliklerden diplomaya apostil alınmalıdır. Hitamında noter onaylı diploma çevirisi için tekrar apostil alınmalıdır.

Evrak Onay Takip Hizmetleri

Ankara dışında bulunan müşterilerimiz adına dışişleri ve konsolosluk onaylarını alıyoruz. Müşterilerimizin kendilerinin Ankara’ya gelmelerine veya bu işlem için personel görevlendirmelerine gerek kalmamasını sağlıyoruz. Bu sayede kişiler veya firmalar yol, yemek ve konaklama ücretleri göz önüne alındığında oldukça avantajlı durumda olmaktadır.

Şereflikoçhisar Yeminli Tercüme Hizmetleri Kapsamında;

 • Her çeşit belgeyi istenilen tüm dillerde çeviri
 • Noter Onaylı Yeminli Tercüme Hizmeti
 • Apostil Onayı Alma
 • Noter Onaylı Çeviri için Dışişleri Onayı Alma
 • Konsolosluk Onayı Alma

Şereflikoçhisar Sözlü Tercüme Hizmetleri

 • Yabancılara mülk satışlarında tapuda Adli Yeminli Tercüman / Tercüman Bilirkişi desteği
 • Yabancı evliliklerinde nikahlarda Noter Yeminli Tercüman desteği
 • Her çeşit toplantı, iş gezisi, online görüşmeleriniz için sözlü tercüman desteği

yeminli tercüman şereflikoçhisar

Şereflikoçhisar Yeminli Tercüme Noter Onayı

Büromuz siz evinizden bile çıkmadan tüm işlemleri sizin adınıza yapabilmektedir.

1- Yeminli tercüman tarafından tercüme edilmesini istediğiniz belgeyi WhatsApp uygulaması veya e-posta üzerinden bize gönderin.

2- Büro personelimizin fiyat ve süre teklifini alın.

3- Yeminli Tercüme Ücreti üzerinde mutabık kalındıktan sonra, belgeleriniz konusunda uzman profesyonel çevirmenlerimize yönlendirilir.

4- Çeviri işlemi biten belgeleriniz büro personelimiz tarafından kontrol edilir.

5- Noter onayı işleminden önce onaylanacak belgenin son kez sizin tarafınızdan kontrol edilmesi istenir.

6- Noter Onayı Yaptırılır.

7- İstediğiniz takdirde Apostil Onayı alınır.

8- Gerektiği takdirde Dışişleri ve konsolosluk onayları alınır.

9- Belgeniz adresinize gönderilir.

Genel Dillerde Yeminli Tercüman Hizmetlerimiz

Osb Akademi Tercüme Bürosu olarak en çok çeviri talep edilen dilleri bu başlıkta sıraladık. Profesyonel çeviri bürosu olarak Şereflikoçhisar ilçesinde tüm dillerde resmi onaylı tercüme hizmeti veriyoruz.

 • İngilizce Çeviri: İngilizce çeviri ihtiyaçlarınız için profesyonel bir hizmet sunuyoruz. İster İngilizce Türkçe çeviri olsun, ister Türkçe İngilizce Çeviri, uzman ekibimizle her türlü metni doğru ve akıcı bir şekilde çeviriyoruz. İngilizce-Türkçe ve Türkçe-İngilizce çevirilerimizle iletişiminizde sınır tanımayın.
 • Rusça Çeviri: Rusça konusundaki ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız. Rusça Türkçe çeviri veya Türkçe Rusça çeviri taleplerinizde, deneyimli tercümanlarımızla size kaliteli hizmet sunuyoruz. Rusça-Türkçe ve Türkçe-Rusça çevirilerimizle dil engellerini aşmanıza yardımcı oluyoruz.
 • Almanca Çeviri: Almanca metinlerinizi Türkçe çevirirken titizlikle çalışıyoruz. Almanca Türkçe çeviri ve Türkçe Almanca çeviri projelerimizde doğru terim kullanımı ve anlam bütünlüğüne özen gösteriyoruz. Ayrıca, Almanca-Türkçe ve Türkçe-Almanca çevirilerimizde yeminli tercümanlarımızla güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Şereflikoçhisar ilçesinde bulunan müşterilerimiz hiç tereddüt etmeden Osb Akademi Tercüme Bürosunu arayabilirler.
 • Arapça Çeviri: Arapça metinlerinizi Türkçe çevirirken doğru anlamı ve ifadeyi koruyarak çalışıyoruz. Arapça Türkçe çeviri veya Türkçe Arapça çeviri ihtiyaçlarınızda uzman tercümanlarımızla size hızlı ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Arapça-Türkçe çevirilerimizde dilin inceliklerini ve kültürel farkları dikkate alıyoruz.
 • Kürtçe Çeviri: Kürtçe metinlerinizin Türkçe veya Türkçe metinlerinizin Kürtçe çevirisinde size yardımcı oluyoruz. Kürtçe Türkçe çeviri ve Türkçe Kürtçe çeviri projelerimizde dilin doğru kullanımı ve iletişimde anlam bütünlüğünü sağlıyoruz. Profesyonel ekibimizle dil engellerini aşmanıza destek oluyoruz.
 • Fransızca Çeviri: Fransızca metinlerinizi Türkçe'ye çevirirken özgün anlamı koruyoruz. Fransızca Türkçe çeviri hizmetimizde dilin inceliklerine dikkat ediyor, iletişimdeki bütünlüğü sağlıyoruz. Ayrıca, Türkçe Fransızca çeviri taleplerinizde de uzman tercümanlarımızla size yardımcı oluyoruz. Fransızca tercümanlarımızla dil engellerini aşmanıza destek oluyoruz.

Avrupa Dillerinde Yeminli Tercüman Hizmetlerimiz

Osb Akademi Tercüme Bürosu dünyanın her yerine yeminli tercüme hizmeti vermektedir

 • İspanyolca Çeviri: İspanyolca metinlerinizin Türkçe'ye çevirisinde doğru ifadeyi ve anlamı koruyarak çalışıyoruz. İspanyolca Türkçe çeviri hizmetimizde dilin inceliklerine özen gösteriyoruz. Aynı titizlikle, Türkçe İspanyolca çeviri taleplerinizde de size profesyonel bir hizmet sunuyoruz. İspanyolca tercümanlarımızla iletişiminizi güçlendiriyoruz.
 • İtalyanca Çeviri: İtalyanca metinlerinizin Türkçe'ye çevirisinde özgünlüğü ve doğru anlamı koruyarak çalışıyoruz. İtalyanca Türkçe çeviri hizmetimizde dilin inceliklerine dikkat ediyor, iletişimdeki bütünlüğü sağlıyoruz. Ayrıca, Türkçe İtalyanca çeviri taleplerinizde de deneyimli yeminli tercümanlarımızla size profesyonel bir hizmet sunuyoruz.
 • Lehçe / Polonyaca Çeviri: Lehçe metinlerinizin Türkçe'ye çevirisinde size yardımcı oluyoruz. Lehçe Türkçe çeviri hizmetimizde dilin inceliklerini göz önünde bulundurarak doğru anlamı aktarıyoruz. Türkçe Lehçe çeviri taleplerinizde de uzman tercümanlarımızla size destek sağlıyoruz. Lehçe tercümanlarımızla iletişimde kolaylık sağlıyoruz. Çevirmenlerimiz Şereflikoçhisar ilçesinde de hizmetinizdedir.
 • Flemenkçe Çeviri: Hollandaca olarak da bilinen Flemenkçe metinlerinizi Türkçe'ye veya Türkçe metinlerinizi Flemenkçe'ye çevirirken özgünlüğü ve anlam bütünlüğünü koruyoruz. Flemenkçe Türkçe çeviri hizmetimizde dilin inceliklerine dikkat ediyor, iletişiminizde etkili olmanıza yardımcı oluyoruz. Ayrıca, Türkçe Flemenkçe çeviri taleplerinizde de deneyimli tercümanlarımızla size destek sağlıyoruz. Flemenkçe tercümanlarımızla kaliteli bir iletişim kurmanıza yardımcı oluyoruz.
 • Litvanca Çeviri: Litvanca metinlerinizin Türkçe'ye veya Türkçe metinlerinizin Litvanca'ya çevirisi için uzman ekibimizle buradayız. Litvanca Türkçe çeviri hizmetimizde dilin inceliklerine özen gösteriyor, doğru anlamı ve ifadeyi koruyoruz. Türkçe Litvanca çeviri taleplerinizde de size en kaliteli hizmeti sunmak için buradayız.
 • Danimarkaca Çeviri: Danimarka dili olan Danca metinlerinizi Türkçe'ye veya Türkçe metinlerinizi Danca'ya çevirirken hassasiyetle çalışıyoruz. Danca Türkçe çeviri hizmetimizde, dilin inceliklerini ve kültürel farkları dikkate alarak doğru anlamı aktarıyoruz. Aynı titizlikle, Türkçe Danca çeviri taleplerinizde de size profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Danca çeviri ihtiyaçlarınızda güvenilir bir partneriz.
 • İsveççe Çeviri: İsveççe metinlerinizin Türkçe'ye veya Türkçe metinlerinizin İsveççe'ye çevirisi için uzman tercümanlarımızla buradayız. İsveççe Türkçe çeviri hizmetimizde dilin inceliklerine özen gösteriyor, anlamın doğru aktarımını sağlıyoruz. Türkçe İsveççe çeviri taleplerinizde de deneyimli tercümanlarımızla size yardımcı oluyoruz.
 • Norveççe Çeviri: Norveççe metinlerinizin Türkçe'ye çevirisi için buradayız. Norveççe Türkçe çeviri hizmetimizde dilin inceliklerine özen göstererek, size en kaliteli çeviriyi sunuyoruz. Ayrıca, Türkçe Norveççe çeviri taleplerinizde de deneyimli tercümanlarımızla size destek oluyoruz. Şereflikoçhisar ilçesinde tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

Balkan Dillerinde Yeminli Tercüman Hizmetlerimiz

Osb Akademi Tercüme Bürosu tüm balkan ülkelerinin dillerinde çeviri hizmeti veriyor. Bunlardan en çok işlem yaptıklarımızı aşağıda listeledik.

şereflikoçhisar tercüme bürosu

 • Yunanca Çeviri: Yunanca metinlerinizi Türkçe'ye veya Türkçe metinlerinizi Yunanca'ya çevirirken, dilin inceliklerini ve kültürel nuansları dikkate alıyoruz. Yunanca Türkçe çeviri hizmetimizde, iletişiminizde doğru ve etkili bir biçimde ifade etmenize yardımcı oluyoruz. Aynı özenle, Türkçe Yunanca çeviri taleplerinizde de deneyimli tercümanlarımızla size destek sağlıyoruz. Yunanca tercümanlarımızla iletişimde güçlü bir köprü kuruyoruz.
 • Romence Çeviri: Romence metinlerinizi Türkçe'ye veya Türkçe metinlerinizi Romence'ye çevirirken dilin inceliklerini göz önünde bulunduruyoruz. Romence Türkçe çeviri hizmetimizde, metnin orijinal anlamını ve ifadesini koruyarak çalışıyoruz. Ayrıca, Türkçe Romence çeviri taleplerinizde de deneyimli tercümanlarımızla size profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Romence tercümanlarımızla iletişimde güvenilir bir ortak oluyoruz. Şereflikoçhisar ilçesinde tüm noterli çevirilerinizi yaptırıyoruz.
 • Bulgarca Çeviri: Bulgarca metinlerinizi Türkçe'ye çevirirken özgün anlamı ve ifadeyi koruyarak çalışıyoruz. Bulgarca Türkçe çeviri hizmetimizde dilin inceliklerine dikkat ediyor, iletişimdeki bütünlüğü sağlıyoruz. Ayrıca, Türkçe Bulgarca çeviri taleplerinizde de deneyimli yeminli tercümanlarımızla size profesyonel bir hizmet sunuyoruz.
 • Çekçe Çeviri: Çekçe metinlerinizin Türkçe'ye veya Türkçe metinlerinizin Çekçe'ye çevirisi için uzman tercümanlarımızla buradayız. Çekçe Türkçe çeviri hizmetimizde dilin inceliklerine özen gösteriyor, iletişimdeki doğruluğu ve bütünlüğü sağlıyoruz. Türkçe Çekçe çeviri taleplerinizde de deneyimli tercümanlarımızla size destek oluyoruz.
 • Macarca Çeviri: Macarca metinlerinizin Türkçe'ye veya Türkçe metinlerinizin Macarca'ya çevirisi için profesyonel ekibimizle buradayız. Macarca Türkçe çeviri hizmetimizde dilin inceliklerine özen gösteriyor, iletişimdeki doğruluğu ve bütünlüğü sağlıyoruz. Ayrıca, Türkçe Macarca çeviri taleplerinizde de deneyimli tercümanlarımızla size destek oluyoruz. Her seviyede Macarca Tercüme Bürosu hizmeti veriyoruz.
 • Sırpça Çeviri: Sırpça metinlerinizin Türkçe'ye veya Türkçe metinlerinizin Sırpça'ya çevirisi için uzman tercümanlarımızla buradayız. Sırpça Türkçe çeviri hizmetimizde dilin inceliklerine özen gösteriyor, anlamın doğru aktarımını sağlıyoruz. Türkçe Sırpça çeviri taleplerinizde de deneyimli tercümanlarımızla size yardımcı oluyoruz.
 • Arnavutça Çeviri: Arnavutça metinlerinizin Türkçe'ye veya Türkçe metinlerinizin Arnavutça'ya çevirisi için uzman tercümanlarımızla buradayız. Arnavutça Türkçe çeviri hizmetimizde dilin inceliklerine özen gösteriyor, anlamın doğru aktarımını sağlıyoruz. Türkçe Arnavutça çeviri taleplerinizde de deneyimli tercümanlarımızla size yardımcı oluyoruz.

Doğu Dillerinde Yeminli Tercüman Hizmetlerimiz

 • Korece Çeviri: Korece metinlerinizin Türkçe'ye çevirisinde dilin doğru kullanımını sağlıyoruz. Korece Türkçe çeviri hizmetimizde anlam bütünlüğünü koruyarak, size kaliteli bir çeviri sunuyoruz. Ayrıca, Türkçe Korece çeviri taleplerinizde de deneyimli tercümanlarımızla size destek oluyoruz. Korece tercümanlarımızla iletişimde sınır tanımayın.
 • Endonezce Çeviri: Endonezce metinlerinizin Türkçe'ye çevirisinde size yardımcı oluyoruz. Endonezce Türkçe çeviri hizmetimizde dilin inceliklerini göz önünde bulundurarak doğru anlamı aktarıyoruz. Türkçe Endonezce çeviri taleplerinizde de uzman tercümanlarımızla size destek sağlıyoruz. Endonezce tercümanlarımızla iletişimde kolaylık sağlıyoruz. Şereflikoçhisar ilçesinde çeviri sonrası apostil işlemlerinizi de sizin adınıza yaptırıyoruz.
 • Çince Çeviri: Çince metinlerinizi Türkçe'ye çevirirken doğru ifadeyi ve anlamı koruyarak çalışıyoruz. Çince Türkçe çeviri hizmetimizde dilin inceliklerine özen gösteriyoruz. Aynı titizlikle, Türkçe Çince çeviri taleplerinizde de size profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Çince tercümanlarımızla iletişiminizi güçlendiriyoruz.
 • Azerice Çeviri: Azerice metinlerinizin Türkçe'ye veya Türkçe metinlerinizin Azerice'ye çevirisinde size yardımcı oluyoruz. Azerice Türkçe çeviri hizmetimizde dilin doğru kullanımı ve iletişimde anlam bütünlüğünü sağlıyoruz. Ayrıca, Türkçe Azerice çeviri taleplerinizde de deneyimli tercümanlarımızla size destek oluyoruz. Azerbaycanca çeviri ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız.
 • Farsça Çeviri: Farsça metinlerinizin Türkçe'ye çevirisinde titizlikle çalışıyoruz. Farsça Türkçe çeviri hizmetimizde dilin inceliklerine özen göstererek size doğru ve anlaşılır bir çeviri sunuyoruz. Ayrıca, Türkçe Farsça çeviri taleplerinizde de deneyimli tercümanlarımızla size destek oluyoruz. Farsça tercümanlarımızla iletişimde güvenilir bir ortak oluyoruz.
 • Gürcüce Çeviri: Gürcüce metinlerinizin Türkçe'ye veya Türkçe metinlerinizin Gürcüce'ye çevirisi için profesyonel tercümanlarımızla buradayız. Gürcüce Türkçe çeviri hizmetimizde dilin inceliklerine özen gösteriyor, iletişimdeki doğruluğu ve bütünlüğü sağlıyoruz. Ayrıca, Türkçe Gürcüce çeviri taleplerinizde de deneyimli tercümanlarımızla size destek oluyoruz. Gürcüce tercümanlarımızla dil engellerini aşın. Şereflikoçhisar ilçesinde günün her saati ulaşabileceğiniz Osb Akademi Tercüme Bürosu hizmetnizde.
 • Özbekçe Çeviri: Özbekçe metinlerinizin Türkçe'ye veya Türkçe metinlerinizin Özbekçe'ye çevirisi için profesyonel ekibimizle buradayız. Özbekçe Türkçe çeviri hizmetimizde dilin inceliklerine özen gösteriyor, anlamın doğru aktarımını sağlıyoruz. Ayrıca, Türkçe Özbekçe çeviri taleplerinizde de deneyimli yeminli tercümanlarımızla size yardımcı oluyoruz.

Diğer Dillerde Çeviri Hizmetlerimiz

Büromuz tüm dillerde yazılı ve sözel çeviri yapmaktadır. Dünyanın her noktasına noter onaylı yeminli tercüme belgelerinizi gönderiyoruz. Yeminli Tercüman personelimiz sizi her noktada destekliyor.

 • Ukraynaca Çeviri: Ukraynaca metinlerinizin Türkçe'ye çevirisinde titizlikle çalışıyoruz. Ukraynaca Türkçe çeviri hizmetimizde dilin inceliklerine özen göstererek size doğru ve anlaşılır bir çeviri sunuyoruz. Türkçe Ukraynaca çeviri taleplerinizde de deneyimli tercümanlarımızla size destek oluyoruz. Ukraynaca tercümanlarımızla iletişimde güvenilir bir ortak oluyoruz.
 • Osmanlıca Çeviri: Osmanlıca metinlerin çevirisi konusunda uzman tercümanlarımızla size yardımcı oluyoruz. Osmanlıca'dan modern Türkçe'ye veya Türkçe'den Osmanlıca'ya çevirilerinizde, dilin tarihî ve kültürel derinliklerini koruyarak çalışıyoruz. Osmanlıca yeminli tercümanlarımızla, belgelerinizin doğru ve güvenilir bir şekilde çevrilmesini sağlıyoruz. Şereflikoçhisar ve çevresindeki tüm yerleşim yerlerinde profesyonel yeminli tercüme hizmetimiz bulunuyor.
 • İbranice Çeviri: İbranice metinlerinizin Türkçe'ye veya Türkçe metinlerinizin İbranice'ye çevirisinde size yardımcı oluyoruz. İbranice Türkçe çeviri hizmetimizde dilin doğru kullanımı ve anlam bütünlüğünü sağlıyoruz. Ayrıca, Türkçe İbranice çeviri taleplerinizde de deneyimli tercümanlarımızla size destek oluyoruz. İbranice tercümanlarımızla iletişimde sınır tanımayın. Tüm dillerin tercüme bürosu olarak İbranice çevirilerinize noter onayı alıyoruz.

şereflikoçhisar yeminli tercüme bürosu

Akademik Çeviri Hizmetlerimiz

Makale çevirisi ve akademik içerik çevirileri konusunda uzman ekibimizle buradayız. Akademik çeviri hizmetimizde, akademik metinlerin dil ve içerik bütünlüğünü koruyarak, doğru bir şekilde çeviriyoruz. Makale çevirilerinizde ve akademik içerik çevirilerinizde en yüksek kaliteyi sağlamak için buradayız.

Noter Onaylı Çeviri Evrakınızda Dikkat Edilmesi Gerekenler;
 • Çeviride ifade edilen isimler muhakkak surette Pasaport, Yabancı Kimlik Kartı, Göç İdarisince verilen Kimlik belgesindekiyle aynı olmalıdır.
 • Apostil evrakı çıkaran ülkeden alınmış olmalı ve numarası kaynak belgeden kontrol edilmelidir.
 • Doğum Tarihleri, kimlik numaraları ve benzeri rakamların doğru yazıldığından emin olunmalıdır.
 • Hukuki belgelerde geçen anahtar kelimelerin çeviride doğru olarak ifade edildiğinden emin olunmalıdır.
Şereflikoçhisar Vize Takip İşlemleri Kapsamında;
 1. Vize dosyasını eksiksiz oluşturma
 2. Vize randevusu alma
 3. Ülkelerin mevcut vize kısıtları konusunda bilgilendirme
Şereflikoçhisar İkamet İzni / Oturum İzni
 • Göç İdaresi Ön Kayıt Formu doldurulması
 • Dosyanın eksiksiz olarak oluşturulması
 • İkamet izni randevusunun alınması
Neden OSB Akademi? Şereflikoçhisar Yeminli Tercüman Hizmetlerinde Kaliteyi Yakalayın.
 • Dile dair sınırsızlık: Belgelerinizi herhangi bir dile çeviriyoruz. Ve size noter onaylı yeminli tercüme formatında teslim ediyoruz.
 • Sorunsuz onaylar: Yeminli tercüman çevirisinden sonra gerekli tüm onayları sizin adınıza hallediyoruz. Noter, apostil, konsolosluk, ticaret odaları, dışişleri onaylarını yapıyoruz. Size hiçbir bürokratik yük bırakmadan belgenizi teslim ediyoruz.
 • Tecrübe ve itibar: Uzun yıllardır yeminli tercüme sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Birçok konuda sizi hatalardan kurtarıyoruz. Sektörde tanınan güvenilir bir firmayız. Bu konuda kanaat edinmek için lütfen yorumlarımızı okuyunuz veya web sitemizi ziyaret ediniz.
 • Bilgi akışı: Başlangıçtan iş teslimine kadar her aşamada sizi bilgilendiriyoruz. 7/24 size anında yardımcı olacak şekilde ulaşılabilir hizmet sunuyoruz.
 • Sınır ötesi çözümler: Küresel ölçekte yeminli tercüman & yeminli tercüme & tercüme bürosu hizmeti veriyoruz. Pek çok farklı ülkeden bireysel ve kurumsal müşterilerimize hizmet veriyoruz. Belgelerinizi istediğiniz ülkeye ulaştırıyoruz. Ülkelerin kendine özel yeminli tercüme kriterlerine hakimiz.
Merhaba, Yardımcı olmamı istermisiniz?
Contact Sticky Icon
Telefon Whatsapp Teklif Al
Web sitemizde kullanıcı deneyimini geliştirmek için, çerezler kullanılmaktadır. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.