YOZGAT TERCÜME BÜROSU ve ÇEVİRİ HİZMETLERİ

Türkiye'nin merkezinde ve memleketin en has insanlarının yaşadığı şehirde Yozgat Tercüme Bürosu hizmetlerini sizler için noter onaylı olarak sağlamaktayız.

Bölgemizde YOZGAT Çeviri Hizmetleri kategorisinde verdiğimiz çeviri hizmetleri şu şekildedir: Pasaport Tercümesi, özellikle yurt dışından gelen ve yurt dışı pasaportlu şahısların Türkiye kamu kurumlarındaki işlemleri için talep edilmektedir. Bunun yanında İkametgah İlmühaberi tercümesi ve Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği çevirisi ile Sabıka Kaydı tercümesi ve Adli Sicil Kaydı Tercümesi de yurt dışında yaşayan veya yaşamak isteyen kişilerin, yabancı ülkelerdeki kamu kurumlarına ibraz edeceği tercüm belgeleri arasındadır.

Şehrimizde Diploma Tercümesi, YÖK Diploma Denkliği Çevirisi, ÖSYM Sonuç Belgesi Tercümesi, ve Transkript çeviri ihtiyaçları da genellikle yurt dışından mezun olmuş öğrencilerle birlikte yurt dışında okumaya gitmek isteyen öğrencilerin diploma ve transkriptleri tercüme edilmektedir. Bunların yanında Tıbbi Tercüme olarak Doktor Raporu Tercümesi, Reçete Çevirisi,  Medikal çeviri ve Epikriz Raporu Tercümesi ihtiyacı genellikle Türkiye'de hastanelerde muayene olup Avrupa'da bulunan sigorta şirketine evrak ibraz edecek olan vatandaşlarımız talep etmektedir.

yozgat tercume, yozgat ceviri

Evlenme Belgeleri Tercümesi kapsamında Evlilik Cüzdanı Tercümesi ve Evlilik Ehliyet Belgeleri Çevirisi yabancı asıllı vatandaşların Türkiye'de yapacakları evlilikleri için veya T.C vatandaşlarının yurt dışında yapacağı evlilik işlerinde kullanılmaktadır.  Bu kapsamda ayrıca İkamet İzni Çevirisi, Oturma İzni Çevirisi, Nüfus Cüzdanı Tercümesi ile Kimlik tercümesi de yapılmakatdır.

Ticari Tercüme ihtiyacı olan Yozgat'lı iş insanlarının Şirket Ana Sözleşmesi Tercümesi, Teminat Mektubu Çeviri, Sertifika Tercümesi, Kira Sözleşmesi Çevirisi, Gümrük Evrakları çevirisi, Fatura Tercümesi, Ticaret Sicil Gazetesi çevirisi, Vekaletname Tercümesi, Vergi Levhası Tercümesi, İmza Sirküleri Çeviri, Şirket Kuruluş Belgeleri Çeviri,  Şirket Yönetim Kurulu Kararları çevirisi. Taahhütname tercümesi, Mali ve Finansal Evrakların çeviri, Banka hesap Özeti tercümesi,  Sigorta Poliçesi çevirisi yapılmaktadır.

Noter Tasdikli Tercüme YOZGAT

YOZGAT Noter Onaylı Çeviri hizmetlerinde bütün dillerde noter onaylı çeviri hizmetleri sağlanmaktadır. Akademi tercüme Boşanma Kararları Çevirisi, Doktor Raporu Çevirisi ve Formül A Tercümesi, Nüfus Kayıt Örneği Çevirisi, Formül B Çevirisi. Uluslararası Evlenme Kayıt Örneği çevirisi, Uluslararası Doğum Kayıt Örneği Tercümesi, Hesap Ekstresi Tercümesi gibi belgeler tüm lisanlarda yeminli tercüme formatında veya noter onaylı tercüme alanında tercüme hizmeti sağlanmaktadır.

YOZGAT Yeminli Tercüme Bürosu

Şehrimiz YOZGAT Tercüme alanında Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği çevirisi, Mahkeme Kararları Tercümesi, Boşanma Kararı Çevirisi ve Mernis Tutanağı Tercümesi gibi hassas belgelerin tercümesi de özenle yapılmaktadır. Ayrıca YOZGAT Akademik Tercüme kategorisinde verdiğimiz bütün hizmetler aşağıda sunulmuştur: Makale çevirisi, Abstract Tercümesi, Tez Tercümesi-Tez Özeti Tercüme, Diploma Çevirisi / Transkript çevirisi. Öğrenci Belgesi Tercümesi, İlkokul - Ortaokul - Lise Diploması tercümesi ve tüm okullara ait Transkript Tercümesi, Ortaokul Karnesi Çevirisi, ÖSYM Sınav Sonuç Belgesi tercümesi yapılmaktadır.

YOZGAT Hukuki Tercüme

Yozgatın Yeminli Tercüme bürosu olan Akademi Tercüme Hizmetleri Hukuki Tercüme kapsamında aşağıdaki hizmetleri sağlamaktadır: Mahkeme Kararları Çevirisi, Sözleşme Tercümeleri, Alım Satım Sözleşmesi Tercümesi, Şirket Kuruluş Sözleşmeleri tercümesi gibi hizmetlerdir. 

YOZGAT Edebi Sanatsal Çeviri olarak, Edebiyatı konu alan veya sanatsal içerikli çalışmalar, şiirler, felsefi metinler, ve sanat tarihi gibi sanatla alakalı çalışmalar, bütün dillerde alanının uzmanları tarafından tercüme edilmektedir.

YOZGAT Çeviri Bürosunda Yeminli Tercüme Hizmeti Verilen Diller:

YOZGAT İngilizce Yeminli Tercüme, Arapça Yeminli Çeviri, YOZGAT Çekçe Yeminli Tercüme, Estonca Yeminli Çeviri, YOZGAT Farsça Yeminli Tercüme, Ermenice Yeminli Tercüme. YOZGAT Almanca Yeminli Tercüme, YOZGAT Fransızca Yeminli Tercüme, Arnavutça Yeminli Çeviri, Bulgarca Yeminli Tercüme, YOZGAT Rusça Yeminli Tercüme. Azerice Yeminli Çeviri, YOZGAT Çince Yeminli Tercüme, YOZGAT Fince Yeminli Tercüme, Flemenkçe Yeminli Tercüme Yozgat, Endonezce Yeminli Tercüme. Fransızca Yeminli Çeviri, YOZGAT Danca Yeminli Tercüme, Gürcüce Yeminli Tercüme Yozgat, YOZGAT Hırvatça Yeminli Tercüme, İtalyanca Yeminli Tercüme. YOZGAT Japonca Yeminli Tercüme, Yunanca Yeminli Çeviri, İspanyolca Yeminli Tercüme Yozgat, YOZGAT Kazakça Yeminli Tercüme, YOZGAT Ukraynaca Yeminli Tercüme, İsveççe Yeminli Çeviri, Türkmence Yeminli Tercüme. YOZGAT Sırpça Yeminli Tercüme, Lehçe Yeminli Çeviri Yozgat, YOZGAT Özbekçe Yeminli Tercüme, Polonyaca Yeminli Tercüme, YOZGAT Litvanca Yeminli Tercüme, Portekizce Yeminli Tercüme, Macarca Yeminli Çeviri. Norveçce Yeminli Tercüme, YOZGAT Makedonca Yeminli Tercüme, Slovence Yeminli Tercüme, Yozgat Osmanlıca Yeminli Çeviri.