Selçuklu Yeminli Tercüme Bürosu

Selçuklu halkının tüm dillerdeki yeminli tercüman ihtiyaçlarına en hızlı biçimde çözümler sunmaktayız.

Selcuklu ilçesi Konya ilinin merkez ilçesi konumundadır. Konya ilinin kuzey bölümünde bulunan Selçuklu ilçesi, Derbent ilçesi ile birlikte, Altınekin ilçesi, Sarayönü ilçesi, Meram, Kadınhanı ve Karatay ilçeleri ile sınırlı bulunmaktadır. Selçuklu ilçesi bir ovada kurulmuştur ve bu ova eski bir göl tabanıdır. İlçenin batısında Takkeli dağları ve Loras dağları yer almaktadır.

Selçuklu Yeminli Tercüme

Bölgede yaşayan Selçuklu’luların tercüme ihtiyaçlarına en hızlı biçimde on-line olarak cevap vermekteyiz. İlçemizde yaşayan yaklaşık 700 bin kişinin yeminli tercüme ihtiyaçlarına cevap verebilmek için 7 gün ve 24 saat çalışmaktayız. Bizlere belgelerinizi 7/24  Whatsapp, Telegram, e-mail, posta, kargo veya elden olmak üzere gönderebilir ve en hızlı biçimde tercüme edilen evraklarınızı alabilirsiniz.

Selçuklu ilçesi ve civar bölgeler kurak bir iklim özelliklerine sahiptir. Bölgede yazları aşırı sıcak, kış mevsimlerinde de kar görülmekte olup, ilkbaharda ise bol miktarda yağmur yağmaktadır. Yıllık yağış ortalaması, bölgede bulunan civar şehirlere göre çok daha düşük seyretmektedir. Ancak bölgede kurak geçmeyen senelerdeki yağış, tarım için yeterli seviyelerdedir.

selcuklu tercume, konya ceviri

Selçuklu Çeviri Bürosu

Bölge halkının ihtiyacı olan yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme taleplerine bir telefona ulaşma kolaylığında destek vermekteyiz. Müşteri temsilcimizi aramanızla birlikte belgeleriniz tercüme edilerek adresinize ulaştırılır. Belgelerinizi on-line olarak da bizlere Whatsapp vs. üzerinden bizlere gönderebilir ve tercüme hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bölgemizde özellikle sulama işlerinde faydalanılan Sille ve Altınapa Barajını içerisinde barındıran Selçuklu ilçesi, genel olarak ovalık bir coğrafyaya sahiptir. Bölgenin batı kesimleri ise kısmen dağlarla kaplıdır. İlçenin bitki örtüsü çoğunlukla bozkır özelliklerini taşımaktadır.

Selçuklu Tercüme Bürosu

Selçuklu ilçemiz Konya ilinde üretilen GSYİH'nın yaklaşık yüzde 25’ini sağlamaktadır. Bu sebeple bölgede Konya’ya en çok katma değer sağlayan ilçe Selçuklu ilçesidir. Bölgede şehirleşme oranı yüzde 80’in üzerindedir. Bölgede en çok talep olan teknik tercüme ve hukuki tercüme hizmetleridir.

İlçemizde tam 72 mahalle bulunmaktadır, bu mahalleler: Akademi Mahallesi, Akıncılar Mahallesi, Akpınar, Akşemsettin, Ardıçlı, Aşağıpınarbaşı, Aydınlıkevler, Bağrıkurt Mahallesi. Başarakavak Mahallesi, Bedir, Beyhekim, Biçer, Binkonutlar, Bosna Hersek, Buhara, Büyükkayacık. Çaldere, Çaltı, Çandır, Cumhuriyet, Dağdere, Dokuz Mahallesi, Dumlupınar,  Eğribayat, Erenköy, Esenler, Fatih Mahallesi. Ferhuniye Mahallesi, Feritpaşa, Güvenç, Hacıkaymak, Hanaybaşı, Hocacihan, Horozluhan, Hüsamettin, İhsaniye, Işıklar, Kaleköy, Karaömerler, Kervan, Kılınçarslan Mahallesi. Kınık Mahallesi, Kızılcakuyu, Kosova, Küçükmuhsine, Malazgirt, Mehmet Akif, Meydanköy, Musalla Bağları, Nişantaş, Parsana Mahallesi, Sakarya, Salahattin, Sancak Mahallesi. Sarayköy Mahallesi, Sarıcalar, Şeker, Selahaddini Eyyubi, Selçuk, Şeyh Şamil, Sille, Sille Ak Mahallesi. Sızma Mahallesi, Sulutas, Tatköy, Tepekent, Tömek, Ulumuhsine, Yazıbelen, Yazır, Yukarıpınarbaşı Mahallesi ve Yükselen Mahallesi’dir.