Salihli Yeminli Tercüman olarak akademi tercüme tüm dillerde yeminli çeviri hizmeti vermektedir. Büromuz müşterileriyle karşılıklı güvene dayalı kazan kazan prensibinde çalışmaktadır. İşlem yaptırmak istediğiniz belgeleri WhatsApp üzerinden bize gönderin. Müşteri temsilcimiz sizi maliyet konusunda bilgilendirsin. Karşılıklı mutabakattan sonra işlemleriniz hemen başlasın.

Ege Bölgesinin en nev-i şahsına münhasır ilçelerinden bir tanesi olan SALİHLİ  ve yakın çevresine en kaliteli ve süratli Tercüme Hizmetlerini sizler için sağlamaktayız. Bu kapsamda sunduğumuz çeviri hizmetlerinin ayrıntılı listesi aşağıda belirtilmiştir:

Ticari işletmelerin Tercüme ihtiyaçlarını karşılamak için genellikle: Gümrük Evrakları çevirisi, Şirket Ana Sözleşmesi Tercümesi, Ticaret Sicil Gazetesi çevirisi, Fatura Tercümesi, Vekâletname belgelerinin Tercümesi, Noterliklerden alınan İmza Sirkülerlerinin tercümesi. Vergi Levhası Tercümesi, Şirket Kuruluş Belgeleri Çeviri. Taahhütname Çevirisi, Şirket Yönetim Kurulu Kararları Tercümesi, Mali ve Finansal Evrakların Tercümesi. Banka hesap Özeti Çevirisi ile İkamet İzni Çevirisi yapılmaktadır.

Bireysel Tercüme ihtiyaçlarını karşılamak için ise çoğunlukla: Sigorta Poliçesi Tercümesi, Oturma İzni Çevirisi, kişisel Pasaport Tercümesi, öğrenciler için  Diploma Çevirisi -  Transkript Tercümesi, YÖK Diploma Denkliği Çeviri, Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi. İkametgâh İlmühaberi çeviri, Sabıka Kaydı Çeviri, Tıbbi Tercüme. Doktor Raporu Tercümesi, Medikal Tercüme, Epikriz Raporu Tercümesi, Evlenme Belgeleri Tercümesi, Adli Sicil Kaydı Tercümesi,  Ehliyet Tercümesi,  Evlilik Cüzdanı Tercümesi, Nüfus Cüzdanı Tercümesi, Kimlik çevirisi gibi bireysel belgelerin yeminli ve noter onaylı tercümesi yapılmaktadır.

Salihli Tercüme Bürosu, yeminli tercüme salihli, Manisa tercüme

SALİHLİ Tercüme ve Çeviri Hizmetleri

Bütün bunlara ilaveten Tercüme hizmetleri olarak, ayrıca Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği çevirisi, Mahkeme Kararları Tercümesi gibi hukuki tercüme kapsamında Boşanma Kararı Çeviri desteği vermekteyiz. Genç öğrencilerimiz için Diploma Çevirisi, Transkript Tercümesi, öğrenci belgesi tercümesi ve YÖK Denlik belgelerinin tercümesini yapmaktayız. Ayrıca Mernis Tutanağı Tercümesi gibi titizlik isteyen belgelerin tercümesi de hassasiyetle yapılmaktadır.

SALİHLİ Noter Tasdikli Tercüme 

SALİHLİ İlçesi Noter Tasdikli çeviri ihtiyçlarını karşılayabilmek için tüm dillerde, noter onaylı tercüme hizmetleri sunmaktayız. Bu kapsamda; Noter tasdikli Vekâletname Tercümesi, Noter yeminli Boşanma Kararları Çevirisi ve ÖSYM Sonuç Belgesi çevirisi ile YÖK Denklik Belgeleri Tercümesi ve Doktor Raporu tercümesi yapmaktayız.

Noter Onaylı Tercüme MANİSA SALİHLİ

SALİHLİ Noter Tasdikli Tercüme hizmetleri olarak; Pasaport Çevirisi, Formül A Tercümesi, Uluslararası Doğum Kayıt Örneği Tercümesi, Nüfus Kayıt Örneği Çevirisi. Formül B Çevirisi, Uluslararası Evlenme Kayıt Örneği Tercümesi, Reçete Çevirisi, Hesap Ekstresi Tercümesi gibi belgeler bütün dillerde yeminli tercüme formatında ve noter onaylı tercüme olarak çevrilmektedir.

SALİHLİ Akademik Tercüme 

SALİHLİ Akademik Tercüme olarak verdiğimiz hizmetler aşağıda sunulmuştur: Makale Tercümesi, Abstract Tercümesi, Tez Tercümesi,  Tez Özeti Tercüme. Diploma Çevirisi ve Transkript Tercümesi, Öğrenci Belgesi Tercümesi, Lise Diploması Çevirisi ve Lise Transkript Tercümesi, Ortaokul Karnesi Çevirisi, ÖSYM Sınav Sonuç Belgesi Çevirisi.

SALİHLİ Hukuki Tercüme

Yeminli Tercüme Bürosu olarak SALİHLİ Hukuki Tercüme hizmetlerimiz aşağıda sunulmuştur: Mahkeme Kararları Tercümesi, Sözleşme Tercümeleri. Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi, Alım Satım Sözleşmesi Tercümesi, Şirket Kuruluş Sözleşmeleri tercümesi, Boşanma Kararları Çevirisi.

Teknik Tercüme SALİHLİ MANİSA

SALİHLİ Teknik Tercüme Hizmetleri olarak: Tıbbi tercüme, Broşür Çeviri, Katalog Tercümesi, Medikal Tercüme, Teknik Şartnameler Çevirisi, Teknik Kitap Tercümesi. Elektronik Kullanım Kılavuzları Tercümesi, İletişim Cihazları Teknik Belgeler Çevirisi, İnşaat Sözleşmeleri Tercümesi sunduğumuz hizmetlerden bazılarıdır.

Finansal Tercüme SALİHLİ

SALİHLİ Finansal Tercüme Hizmetleri olarak: Hesap Ekstrelerinin Tercümesi, Banka Hesap Cüzdanı Çevirisi, Kredi Sözleşmelerinin Tercümesi, Maaş Bordrosu Çevirisi. Çeşitli Ekspertiz Raporları Çevirisi ve Fatura Tercümesi gibi mali evrakların noter tasdikli tercümesi yapılmaktadır.

Ticari Tercüme MANİSA

Ticari Tercüme Hizmetleri olarak:  Vergi Levhası Çevirisi, Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi, Noter Belgeleri Tercümesi, Gümrük Evrakları Tercümesi. İmza Sirküleri Çevirisi, Faaliyet Belgesi Çevirisi, Vekâletname Tercümesi ve Taahhütname Tercümesi gibi belgelerin noter onaylı ve apostilli tercümesi yapılmaktadır.

Patent Tercümesi SALİHLİ

 Patent Tercüme Hizmetleri olarak, Patent Başvuru Belgesi Çevirisi,  Patent Tarifnameleri Tercümeleri, Patent Sertifikası Çevirisi, ISO Belgeleri Çevirisi yapmaktayız.

MANİSA Edebi Sanatsal Tercüme

Edebi Sanatsal Tercüme SALİHLİ olarak Edebiyatı konu alan veya sanatsal içerikli çalışmalar. Şiirler, felsefi metinler, ve sanat tarihi gibi sanatla alakalı çalışmalar, bütün dillerde alanının uzmanları tarafından tercüme edilmektedir.

SALİHLİ Tercüme Bürosunda Yeminli Tercüme Hizmeti Verilen Diller: Fransızca Yeminli Tercüme, SALİHLİ İngilizce Yeminli Tercüme, Almanca Yeminli Tercüme, Arnavutça Yeminli Çeviri, Bulgarca Yeminli Tercüme. Rusça Noter onaylı ve Yeminli Tercüme, Azerice Yeminli Çeviri, SALİHLİ Çince Yeminli Tercüme, Arapça Yeminli Çeviri. SALİHLİ Çekçe Yeminli Tercüme, Estonca Yeminli Çeviri, SALİHLİ Farsça Yeminli Tercüme, Ermenice Yeminli Tercüme, Fince Yeminli ve noter onaylı Tercüme, Flemenkçe Yeminli Tercüme. Endonezce Yeminli Tercüme, Fransızca Yeminli Çeviri, SALİHLİ Danca Yeminli Tercüme, Gürcüce Yeminli Tercüme, SALİHLİ Hırvatça Yeminli Tercüme, İtalyanca Yeminli Tercüme. SALİHLİ Japonca Yeminli Tercüme, Yunanca Yeminli Çeviri, İspanyolca Yeminli Tercüme, SALİHLİ Kazakça Yeminli Tercüme, SALİHLİ Ukraynaca Yeminli Tercüme, İsveççe Yeminli Çeviri. Türkmence Yeminli Tercüme, SALİHLİ Sırpça Yeminli Tercüme, Lehçe Yeminli Çeviri, SALİHLİ Özbekçe Yeminli Tercüme, Polonyaca Yeminli Tercüme. SALİHLİ Litvanca Yeminli Tercüme, Portekizce Yeminli Tercüme, Macarca Yeminli Çeviri, Norveçce Yeminli Tercüme, SALİHLİ Makedonca Yeminli Tercüme, Slovence Yeminli Tercüme. Osmanlıca Yeminli Çeviri, SALİHLİ Romence Yeminli Tercüme, Moldovaca Yeminli Tercüme.