İSTANBUL TERCÜME ve ÇEVİRİ HİZMETLERİ

İSTANBUL Tercüme Bürosu olarak çalışan Akademi Tercüme Bürosu, dünyada konuşulan bütün dillerde yeminli ve noter onaylı tercüme hizmetlerini, apostilli olarak da vermektedir.

İSTANBUL Tercüme Hizmetleri kapsamında verdiğimiz tercüme hizmetleri aşağıda sunulmuştur: Diploma Tercümesi ve Transkript Tercümesi, İkametgâh İlmühaberi çeviri. Sabıka Kaydı Çeviri, Adli Sicil Kaydı Tercümesi, Tıbbi Tercüme. Doktor Raporu Tercümesi, Medikal Tercüme, Pasaport Tercümesi, Epikriz Raporu Tercümesi, Evlenme Belgeleri Tercümesi, Evlilik Cüzdanı Tercümesi, Ehliyet Tercümesi, YÖK Diploma Denkliği Çeviri. Nüfus Cüzdanı Tercümesi, Kimlik tercümesi. Teminat Mektubu Çeviri, Sertifika Tercümesi, Ticari Tercüme, Kira Sözleşmesi Tercümesi. Gümrük Evrakları Tercümesi, Şirket Ana Sözleşmesi Tercümesi, Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi,  Fatura Tercümesi, Ticaret Sicil Gazetesi Tercümesi, Vekâletname Tercümesi, İmza Sirküleri Çeviri, Vergi Levhası Tercümesi, Şirket Kuruluş Belgeleri Çeviri. Taahhütname Çevirisi, Şirket Yönetim Kurulu Kararları Tercümesi, Mali ve Finansal Evrakların Tercümesi. Banka hesap Özeti Çevirisi, İkamet İzni Çevirisi, Oturma İzni Çevirisi, Sigorta Poliçesi Tercümesi vb..

İSTANBUL Tercüme Bürosu

İSTANBUL İNGİLİZCE MAHALLESİ Tercüme kapsamında ayrıca Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi, Mahkeme Kararları Tercümesi, Boşanma Kararı Çevirisi, Diploma Çevirisi. Transkript Tercümesi ve Mernis Tutanağı Tercümesi gibi hassas belgelerin tercümesi de özenle yapılmaktadır.

İSTANBUL Noter Tasdikli Tercüme

İSTANBUL İNGİLİZCE Tercüme olarak tüm dillerde noter tasdikli tercüme hizmetleri sunulmaktadır. Bu kapsamda; Vekâletname Tercümesi, Boşanma Kararları Çevirisi. ÖSYM Sonuç Belgesi Tercümesi, YÖK Denklik Belgeleri Tercümesi, Doktor Raporu Çevirisi yapılmaktadır.

İSTANBUL Noter Onaylı Tercüme

İSTANBUL İNGİLİZCE Noter Tasdikli Tercüme hizmetleri olarak; Pasaport Çevirisi, Formül A Tercümesi, Uluslararası Doğum Kayıt Örneği Tercümesi, Nüfus Kayıt Örneği Çevirisi. Formül B Çevirisi, Uluslararası Evlenme Kayıt Örneği Tercümesi, Reçete Çevirisi, Hesap Ekstresi Tercümesi gibi belgeler bütün dillerde yeminli tercüme formatında ve noter onaylı tercüme olarak çevrilmektedir.

Akademik Tercüme İSTANBUL

İSTANBUL İNGİLİZCE Akademik Tercüme olarak verdiğimiz hizmetler aşağıda sunulmuştur: Makale Tercümesi, Abstract Tercümesi, Tez Tercümesi,  Tez Özeti Tercüme. Diploma Çevirisi ve Transkript Tercümesi, Öğrenci Belgesi Tercümesi, Lise Diploması Çevirisi ve Lise Transkript Tercümesi, Ortaokul Karnesi Çevirisi, ÖSYM Sınav Sonuç Belgesi Çevirisi.

İSTANBUL Hukuki Tercüme

Yeminli Tercüme Bürosu olarak İSTANBUL İNGİLİZCE Hukuki Tercüme hizmetlerimiz aşağıda sunulmuştur: Mahkeme Kararları Tercümesi, Sözleşme Tercümeleri. Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi, Alım Satım Sözleşmesi Tercümesi, Şirket Kuruluş Sözleşmeleri tercümesi, Boşanma Kararları Çevirisi.

Teknik Tercüme İSTANBUL

İSTANBUL İNGİLİZCE Teknik Tercüme Hizmetleri olarak: Tıbbi tercüme, Broşür Çeviri, Katalog Tercümesi, Medikal Tercüme, Teknik Şartnameler Çevirisi, Teknik Kitap Tercümesi. Elektronik Kullanım Kılavuzları Tercümesi, İletişim Cihazları Teknik Belgeler Çevirisi, İnşaat Sözleşmeleri Tercümesi sunduğumuz hizmetlerden bazılarıdır.

Finansal Tercüme İSTANBUL

İSTANBUL İNGİLİZCE MAHALLESİ Finansal Tercüme Hizmetleri olarak: Hesap Ekstrelerinin Tercümesi, Banka Hesap Cüzdanı Çevirisi, Kredi Sözleşmelerinin Tercümesi, Maaş Bordrosu Çevirisi. Çeşitli Ekspertiz Raporları Çevirisi ve Fatura Tercümesi gibi mali evrakların noter tasdikli tercümesi yapılmaktadır.

İSTANBUL Ticari Tercüme

İSTANBUL İNGİLİZCE Ticari Tercüme Hizmetleri olarak:  Vergi Levhası Çevirisi, Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi, Noter Belgeleri Tercümesi, Gümrük Evrakları Tercümesi. İmza Sirküleri Çevirisi, Faaliyet Belgesi Çevirisi, Vekâletname Tercümesi ve Taahhütname Tercümesi gibi belgelerin noter onaylı ve apostilli tercümesi yapılmaktadır.

İSTANBUL Patent Tercümesi

İSTANBUL İNGİLİZCE MAHALLESİ Patent Tercüme Hizmetleri olarak, Patent Başvuru Belgesi Çevirisi,  Patent Tarifnameleri Tercümeleri, Patent Sertifikası Çevirisi, ISO Belgeleri Çevirisi yapmaktayız.

İSTANBUL Edebi Sanatsal Tercüme

İNGİLİZCE Edebi Sanatsal Tercüme İSTANBUL olarak Edebiyatı konu alan veya sanatsal içerikli çalışmalar. Şiirler, felsefi metinler ve sanat tarihi gibi sanatla alakalı çalışmalar, bütün dillerde alanının uzmanları tarafından tercüme edilmektedir.

İSTANBUL Tercüme Bürosunda Yeminli Tercüme Hizmeti Verilen Diller:

İSTANBUL İngilizce Yeminli Tercüme,

Almanca Yeminli Tercüme,

İSTANBUL Fransızca Yeminli Tercüme,

Arnavutça Yeminli Çeviri,

Bulgarca Yeminli Tercüme.

İSTANBUL Rusça Yeminli Tercüme,

Azerice Yeminli Çeviri,

İSTANBUL Çince Yeminli Tercüme,

Arapça Yeminli Çeviri.

İSTANBUL Çekçe Yeminli Tercüme,

Estonca Yeminli Çeviri,

İSTANBUL Farsça Yeminli Tercüme,

Ermenice Yeminli Tercüme,

İSTANBUL Fince Yeminli Tercüme,

Flemenkçe Yeminli Tercüme.

Yunanca Yeminli Çeviri,

İspanyolca Yeminli Tercüme,

İSTANBUL Kazakça Yeminli Tercüme,

İSTANBUL Ukraynaca Yeminli Tercüme,

İsveççe Yeminli Çeviri.

Türkmence Yeminli Tercüme, 

İSTANBUL Sırpça Yeminli Tercüme,

Lehçe Yeminli Çeviri,

İSTANBUL Özbekçe Yeminli Tercüme,

Polonyaca Yeminli Tercüme.

İSTANBUL Litvanca Yeminli Tercüme,

Portekizce Yeminli Tercüme,

Macarca Yeminli Çeviri,

Norveçce Yeminli Tercüme,

İSTANBUL Makedonca Yeminli Tercüme,

Slovence Yeminli Tercüme.

Endonezce Yeminli Tercüme,

Fransızca Yeminli Çeviri,

İSTANBUL Danca Yeminli Tercüme,

Gürcüce Yeminli Tercüme,

İSTANBUL Hırvatça Yeminli Tercüme,

İtalyanca Yeminli Tercüme.

İSTANBUL Japonca Yeminli Tercüme,

Osmanlıca Yeminli Çeviri,

İSTANBUL Romence Yeminli Tercüme,

Moldovaca Yeminli Tercüme.