Elvanket Yeminli Tercüme ve Çeviri Hizmetleri

ELVANKENT Yeminli Tercüme Bürosu olarak hizmet veren Yeminli Tercüme Bürosu, ELVANKENT haklına bütün dillerde tercüme desteği vermektedir.

Ankara'nın batısında bulunan ve nüfusu gün geçtikçe artan ELVANKENT bölgesinde yeminli Tercüme Hizmetleri kapsamında pekçok tercüme türünde, siz değerli hemşerilerimize çeviri hizmeti sunmaktayız. Bölgemizde en çok talep gören ve bizim verdiğimiz çeviri hizmetleri aşağıda sunulmuştur:

ELVANKENT'te özellikle Eryaman ve Bağlıca gibi semtlerde yaşayan yabancı asıllı kişilerin en çok ihtiyaç duyduğu tercüme evrakı Pasaport Tercümesi, Nüfus Cüzdanı çevirisi veya kimlik tercümesidir. Bunun yanında bölgemizde yaşayan ve sayıları yüzbini geçen öğrencilerimizin de en çok ihtiyaç duyduğu tercüme ise YÖK Diploma Denkliği Tercümesi, Diploma çevirisi ve Transkript Tercümesidir.

Elvankent tercume, etimesgut tercume, sincan tercume, ankara ceviri

Ayrıca İkametgah İlmühaberi tercümesi ile birlikte Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi ve Sabıka Kaydı Çeviri - Adli Sicil Kaydı Tercümesi, Evlenme Belgeleri çevirisi, Evlilik Cüzdanı Tercümesi çoğunlukla yurt dışında evlilik yapmak isteyen vatandaşlarımızın veya yurt dışından gelen yabancı asıllı şahısların Türkiye'de evlilik işlemlerinde kullanmak amacıyla istedikleri tercüme evraklarındandır.

Bunun yanında; Tıbbi Tercüme - Doktor Raporu Tercümesi - Epikriz Raporu Çevirisi ve Medikal Tercüme de genellikle Avrupa'da yaşayan vatandaşlarımızın Türkiye'deki hastanelerde yapılmış olan sağlık işlemlerini kanıtlamak ve sigorta kurumlarına ibraz etmek için kullandıkları çeviri belgeleridir.

Ayrıca bölgemizde ve çevresinde yoğun bir şekilde bulunan ticari işletmeler ve sana yi kuluşları için çoğunlukla; Teminat Mektubu tercümesi. Sertifika çevirisi gibi evraklar Ticari Tercüme kapsamında çevrilmektedir. Bunun yanında söz konusu ticari firmalara; Kira Sözleşmesi çevirisi, Gümrük Evrakları Tercümesi, Şirket Ana Sözleşmesi çevirisi. Faturalara ait Tercüme, Vekaletname çeviri, İmza Sirküleri tercümesi, Ticaret Sicil Gazetesi Tercümesi, Vergi Levhası çevirisi yapılmaktadır. Bütün bunların yanında firmalara ait Şirket Kuruluş Belgeleri tercümesi, Taahhütname tercümesi, Şirket Yönetim Kurulu Kararları çevirisi. Mali ve Finansal Evrakların çevirisi, Banka hesap Özeti tercümesi de yapılmaktadır. Yurt dışından gelen ve mülteci konumundaki şahıslar için ise çoğunlukla: İkamet İzni Belgeleri Tercümesi, Oturma İzni Tercümesi ve Sigorta Poliçesi çevirisi gibi evrakların tercümesi yapılmaktadır.

ELVANKENT Yeminli Tercüme Ofisi

ELVANKENT Tercüme hizmetleri olarak ayrıca yeminli tercüme kapsamında Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği çevirisi, Formül A uluslararası evlenme belgesi tercümesi, Mahkeme Kararları Tercümesi, Formül B uluslararası evlenme belgesi tercümesi, Boşanma Kararı tercümesi ve Mernis Tutanağı Tercümesi gibi önemli belgelerin tercümesi de hassasiyetle yapılmaktadır.

ELVANKENT Noter Tasdikli Tercüme 

ELVANKENT Noter Onaylı Çeviri olarak bütün dillerde noter onaylı tercüme sunulmaktadır. Vekâletname çevirisi, Boşanma Kararları tercümesi, ÖSYM Sonuç Belgesi çevirisi, YÖK Denklik Belgeleri Tercümesi ve Doktor Raporu Çevirisi noter onaylı veya yeminli tercüme formatında yapılmaktadır.

Noter Onaylı Tercüme ELVANKENT

ELVANKENT bölgesinde Noter Tasdikli Tercüme hizmetleri kapsamında daha önce de ifade edilen; Pasaport Çevirisi, Formül A çevirisi, Uluslararası Doğum Kayıt Örneği belgelerinin Tercümesi noter tasdikli olarak yapılmaktadır. Ayrıca belgenin ibraz edileceği kurumun talebine göre, yeminli tercüme veya apostilli tercüme formatında da tercüme desteğimiz bulunmaktadır.

Akademik Tercüme ELVANKENT

ELVANKENT Akademik Tercüme Hizmetleri kapsamında noter yeminli ve akademik misyona ve akademik terminolojiye sahip tercümanlarımızla verdiğimiz tercüme hizmetleri aşağıda sunulmuştur: Bu konuda öncelikle Makale Tercümesi ilk sırada gelmektedir. Bununla birlikte makale veya tezlerin özeti konumunda olan Abstract Tercümesi de çoğunlukla talep edilen tercümelerdendir.  Tez çeviri ve Tez Özeti Tercüme, Diploma Çevirisi ve Transkript Tercümesi, Öğrenci Belgesi çevirisi, Lise Diploması tercümesi ve Lise Transkript Tercümesi, Ortaokul Karnesi tercümesi ve son olarak ÖSYM Sınav Sonuç Belgesi Çevirisi bu kapsamda talep edilmektedir.

ELVANKENT Hukuki Tercüme

Ankara Yeminli Tercüme Bürosu olarak ELVANKENT Hukuki Tercüme hizmetlerimiz de sizler için hukuki tercümanlarımızca yapılmaktadır. Bu kategoride; Mahkeme Kararları çevirisi, Sözleşme çevirileri, Ticaret Sicil Gazetesi tercümeleri, Alım Satım Sözleşmesi çevirileri ve Şirket Kuruluş Sözleşmeleri tercümesi ile birlikte Boşanma Kararları tercümesi çoğunlukla yapılan tercüme türlerindendir.

Ticari Tercüme ELVANKENT

ELVANKENT Ticari Tercüme Hizmetleri olarak:  Vergi Levhası Çevirisi, Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi, Noter Belgeleri Tercümesi, Gümrük Evrakları Tercümesi. İmza Sirküleri Çevirisi, Faaliyet Belgesi Çevirisi, Vekâletname Tercümesi ve Taahhütname Tercümesi gibi belgelerin noter onaylı ve apostilli tercümesi yapılmaktadır.

Patent Tercümesi ELVANKENT

ELVANKENT Patent Tercüme Hizmetleri olarak, Patent Başvuru Belgesi Çevirisi,  Patent Tarifnameleri Tercümeleri, Patent Sertifikası Çevirisi, ISO Belgeleri Çevirisi yapmaktayız.

ELVANKENT Edebi Sanatsal Tercüme

Edebi Sanatsal Tercüme ELVANKENT olarak Edebiyatı konu alan veya sanatsal içerikli çalışmalar, şiirler, felsefi metinler, ve sanat tarihi gibi sanatla alakalı çalışmalar, bütün dillerde alanının uzmanları tarafından tercüme edilmektedir.

Teknik Tercüme ELVANKENT

ELVANKENT Teknik Tercüme Hizmetleri olarak: Tıbbi tercüme, Broşür Çeviri, Katalog Tercümesi, Medikal Tercüme, Teknik Şartnameler Çevirisi. Teknik Kitap Tercümesi, Elektronik Kullanım Kılavuzları Tercümesi, İletişim Cihazları Teknik Belgeler Çevirisi, İnşaat Sözleşmeleri Tercümesi sunduğumuz hizmetlerden bazılarıdır.

Finansal Tercüme ELVANKENT

ELVANKENT Finansal Tercüme Hizmetleri olarak: Hesap Ekstrelerinin Tercümesi, Banka Hesap Cüzdanı Çevirisi, Kredi Sözleşmelerinin Tercümesi. Maaş Bordrosu Çevirisi, Çeşitli Ekspertiz Raporları Çevirisi ve Fatura Tercümesi gibi mali evrakların noter tasdikli tercümesi yapılmaktadır.

ELVANKENT Yeminli Tercüme Bürosunda Çeviri Hizmeti Verilen Diller:

ELVANKENT Almanca Noter Onaylı Tercüme, ELVANKENT Fransızca Çeviri, Arnavutça Yeminli Çeviri. ELVANKENT İngilizce Noterli Tercüme, Bulgarca Yeminli Tercüme, ELVANKENT Rusça  Noter Yeminli Tercüme, Azerice Yeminli Çeviri, ELVANKENT Çince Yeminli Çeviri, ELVANKENT Çekçe Yeminli Tercüme, Estonca Yeminli Çeviri, Arapça Yeminli Çeviri. ELVANKENT Farsça Yeminli Tercüme, Ermenice Yeminli Tercüme, ELVANKENT Fince Yeminli Tercüme. Flemenkçe Yeminli Tercüme, Endonezce Yeminli Tercüme, Fransızca Yeminli Çeviri, ELVANKENT Danca Yeminli Tercüme, Gürcüce Yeminli Tercüme. ELVANKENT Hırvatça Yeminli Tercüme, İtalyanca Yeminli Tercüme, ELVANKENT Japonca Yeminli Tercüme, Yunanca Yeminli Çeviri, İspanyolca Yeminli Tercüme. ELVANKENT Kazakça Yeminli Tercüme, ELVANKENT Ukraynaca Yeminli Tercüme, İsveççe Yeminli Çeviri, Türkmence Yeminli Tercüme,  ELVANKENT Sırpça Yeminli Tercüme, Lehçe Yeminli Çeviri. ELVANKENT Özbekçe Yeminli Tercüme, Polonyaca Noter Yeminli Tercüme, ELVANKENT Litvanca Yeminli Tercüme, Portekizce Yeminli Tercüme. Macarca Yeminli Çeviri, Norveçce Yeminli Tercüme, ELVANKENT Makedonca Yeminli Tercüme, Slovence Yeminli Tercüme, Osmanlıca Yeminli Çeviri, ELVANKENT Romence Yeminli Tercüme, Moldovaca Noter Onaylı Çeviri.