ERZİNCAN TERCÜME ve ÇEVİRİ DESTEĞİ

Anadolu'nun en mert insanlarının yaşadığı Erzincan Tercüme Bürosu hizmetlerini verdiğimiz şehrimizde yaşayan Erzincan'lıların Yeminli Tercüme ve Noter Onaylı Çeviri ihtiyaçlarını karşılamaktayız.  

Erzincan ili ve çevresinde ikamet ediyorsanız ve aşağıda sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız: +90 446 224 6224 veya +90 532 168 2462 numaralı telefonlarımızı arayarak, yeminli tercüme, vize ve eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Erzincan yeminli tercüme, noter onaylı tercüme erzincan

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Tercüme Desteği 

ERZİNCAN'da Devlet Üniversitesi olarak eğitim ve öğretim faaliyetlerine devam eden Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi bölgenin önde gelen üniversitelerinden bir tanesidir. Üniversitemiz kapsamında; Diş Hekimliği Fakültesi, Eczacılık Fakültesi. Eğitim Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, Mühendislik Fakültesi. Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Tıp Fakültesi bulunmaktadır. Ayrıca Fen Bilimleri Enstitüsü, Sağlık Bilimleri Enstitüsü ve Sosyal Bilimler Enstitüsü faaliyet göstermektedir. Üniversitemizde eğitim hayatını sürdüren öğrencilerimizin, yeminli tercüme ihtiyaçları, alanında uzman tercümanlarımız tarafından karşılanmaktadır.

Üniversitemizde A.C.Ç. Sivil Havacılık Y.O, Beden Eğitimi ve Spor Y.O, Kemaliye H.A.A. Uyg. Bil. Y.O, Yabancı Diller Y.O, Meslek Yüksek Okulları, Adalet M.Y.O, Çayırlı M.Y.O, İliç Dursun Yıldırım M.Y.O, Kemah M.Y.O, Kemaliye Hacı Ali Akın M.Y.O. Refahiye M.Y.O, Refahiye Sağlık Hiz. M.Y.O, Sağlık Hizmetleri M.Y.O, Tercan M.Y.O, Turizm ve Otelcilik M.Y.O ve Üzümlü M.Y.O faaliyetlerine devam etmektedir.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesinde eğitim hayatlarına devam eden yaklaşık 25.000 öğrenci ve çok sayıdaki akademisyenlerimizin her türlü akademik tercüme taleplerine cevap vermekteyiz. Ayrıca üniversitemizden tez ve makale tercüme ile erasmus belgeleri tercümesi talepleri yoğun bir şekilde gelmektedir.

ERZİNCAN Tercüme Hizmetleri olarak sağladığımız çeviri hizmetleri aşağıda sunulmuştur:

Pasaport Tercümesi tercüme hizmetleri arasında en çok talep görenlerdendir. Bunun yanında Diploma Tercümesi ve Transkript Çevirisi de çoğunlukla yeni mezun olmuş gençlerimizin tercüme ihtiyaçları arasındadır. Bununla birlikte İkametgah İlmühaberi çevirisi, Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi ve Sabıka Kaydı Çeviri ile birlikte Adli Sicil Kaydı Tercümesi e-devletten alınan belgeler kapsamında olup, e-devlet belgeleri tercümesi olarak bilinmektedir.

Tıbbi Tercüme, Doktor Raporu Tercümesi, Medikal Tercüme, Epikriz Raporu Tercümesi ise tıbbi veya medikal tercüme olarak bilinmektedir. Evlenme Belgeleri Tercümesi ile Evlilik Cüzdanı Tercümesi çoğunlukla yeni aile kurmuş bireylerin tercüme ihtiyaçları arasındadır. YÖK Diploma Denkliği Çeviri ihtiyacı çok önemli bir konu olup, genelde yurt dışında okulunu bitirip Türkiye'de YÖK denkliğine müracaat eden gençlerin tercüme taleplerindendir.

Nüfus Cüzdanı Tercümesi ve Kimlik tercümesi ise çok farklı amaçlarla talep edilmektedir. Bunlar arasında genellikle T.C. kimliği olmayıp T.C. Kamu kurumlarında işleri olanlar çoğunluktadır. Ticari tercüme kapsamında ise: Teminat Mektubu Çeviri, Fatura Tercümesi, Sertifika Tercümesi, Kira Sözleşmesi Tercümesi. İmza Sirküleri Çeviri, Gümrük Evrakları Tercümesi, Şirket Ana Sözleşmesi Tercümesi, Ticaret Sicil Gazetesi Tercümesi, Vergi Levhası Tercümesi, Vekaletname Tercümesi. Şirket Kuruluş Belgeleri Çeviri, Taahhütname Çevirisi, Şirket Yönetim Kurulu Kararları Tercümesi, Mali ve Finansal Evrakların Tercümesi, Banka hesap Özeti Çevirisi, Sigorta Poliçesi Tercümesi vb.. evraklar gelmektedir.

ERZİNCAN Yeminli Tercüme Bürosu

ERZİNCAN Tercüme kapsamında ayrıca Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi, Mahkeme Kararları Tercümesi, Boşanma Kararı Çevirisi, Diploma Çevirisi, Transkript Tercümesi ve Mernis Tutanağı Tercümesi gibi hassas belgelerin tercümesi de özenle yapılmaktadır.

Akademik Tercüme ERZİNCAN

ERZİNCAN Akademik Tercüme hizmetleri kapsamında verdiğimiz hizmetler aşağıda sunulmuştur: Akademik Makale Tercümesi, Tez Özeti / Abstract Çeviri, Tez Tercümesi,  Tez Özeti Çeviri, Diploma Çevirisi ve Transkript belgelerinin çevirisi, Öğrenci Belgesi Tercümesi, Lise Diploması Çevirisi ve Lise Transkript Tercümesi, Ortaokul Karnesi Çevirisi, ÖSYM Sınav Sonuç Belgesi Çevirisi.

ERZİNCAN Hukuki Tercüme

Yeminli Tercüme Bürosu olarak ERZİNCAN Hukuki Tercüme hizmetlerimiz aşağıda sunulmuştur: Mahkeme Kararları Tercümesi, Sözleşme Tercümeleri, Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi, Alım Satım Sözleşmesi Tercümesi, Şirket Kuruluş Sözleşmeleri tercümesi, Boşanma Kararları Çevirisi.

Teknik Tercüme ERZİNCAN

ERZİNCAN Teknik Tercüme Hizmetleri olarak: Tıbbi tercüme, Broşür Çeviri, Katalog Tercümesi, Medikal Tercüme, Teknik Şartnameler Çevirisi, Teknik Kitap Tercümesi, Elektronik Kullanım Kılavuzları Tercümesi, İletişim Cihazları Teknik Belgeler Çevirisi, İnşaat Sözleşmeleri Tercümesi sunduğumuz hizmetlerden bazılarıdır.

Noter Tasdikli Tercüme ERZİNCAN

ERZİNCAN Noter Tasdikli Tercüme olarak tüm dillerde noter tasdikli tercüme hizmetleri sunulmaktadır. Bu kapsamda; Vekâletname Tercümesi, Boşanma Kararları Çevirisi, ÖSYM Sonuç Belgesi Tercümesi, YÖK Denklik Belgeleri Tercümesi, Doktor Raporu Çevirisi yapılmaktadır.

Noter Onaylı Tercüme ERZİNCAN

ERZİNCAN Noter Tasdikli Tercüme hizmetleri olarak; Pasaport Çevirisi, Formül A Tercümesi, Uluslararası Doğum Kayıt Örneği Tercümesi, Nüfus Kayıt Örneği Çevirisi, Formül B Çevirisi, Uluslararası Evlenme Kayıt Örneği Tercümesi, Reçete Çevirisi, Hesap Ekstresi Tercümesi gibi belgeler bütün dillerde yeminli tercüme formatında ve noter onaylı tercüme olarak çevrilmektedir.

Finansal Tercüme ERZİNCAN

ERZİNCAN Finansal Tercüme Hizmetleri olarak: Hesap Ekstrelerinin Tercümesi, Banka Hesap Cüzdanı Çevirisi, Kredi Sözleşmelerinin Tercümesi, Maaş Bordrosu Çevirisi, Çeşitli Ekspertiz Raporları Çevirisi ve Fatura Tercümesi gibi mali evrakların noter tasdikli tercümesi yapılmaktadır.

Ticari Tercüme ERZİNCAN

ERZİNCAN Ticari Tercüme Hizmetleri olarak:  Vergi Levhası Çevirisi, Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi, Noter Belgeleri Tercümesi, Gümrük Evrakları Tercümesi, İmza Sirküleri Çevirisi, Faaliyet Belgesi Çevirisi, Vekâletname Tercümesi ve Taahhütname Tercümesi gibi belgelerin noter onaylı ve apostilli tercümesi yapılmaktadır.

Patent Tercümesi ERZİNCAN

ERZİNCAN Patent Tercüme Hizmetleri olarak, Patent Başvuru Belgesi Çevirisi,  Patent Tarifnameleri Tercümeleri, Patent Sertifikası Çevirisi, ISO Belgeleri Çevirisi yapmaktayız.

ERZİNCAN Edebi Sanatsal Tercüme

Edebi Sanatsal Tercüme ERZİNCAN olarak Edebiyatı konu alan veya sanatsal içerikli çalışmalar, şiirler, felsefi metinler, ve sanat tarihi gibi sanatla alakalı çalışmalar, bütün dillerde alanının uzmanları tarafından tercüme edilmektedir.

ERZİNCAN Tercüme Bürosunda Yeminli Tercüme Hizmeti Verilen Diller:

ERZİNCAN İngilizce Yeminli Tercüme, ERZİNCAN Farsça Yeminli Tercüme, Ermenice Yeminli Tercüme, ERZİNCAN Fince Yeminli Tercüme, Flemenkçe Yeminli Tercüme. Endonezce Yeminli Tercüme, Fransızca Yeminli Çeviri, ERZİNCAN Danca Yeminli Tercüme, Gürcüce Yeminli Tercüme, ERZİNCAN Hırvatça Yeminli Tercüme. İtalyanca Yeminli Tercüme, ERZİNCAN Almanca Yeminli Tercüme, ERZİNCAN Fransızca Yeminli Tercüme. Arnavutça Yeminli Çeviri, Bulgarca Yeminli Tercüme, ERZİNCAN Rusça Yeminli Tercüme, Azerice Yeminli Çeviri. ERZİNCAN Çince Yeminli Tercüme, Arapça Yeminli Çeviri, ERZİNCAN Çekçe Yeminli Tercüme, Estonca Yeminli Çeviri. ERZİNCAN Japonca Yeminli Tercüme, Yunanca Yeminli Çeviri, İspanyolca Yeminli Tercüme. ERZİNCAN Kazakça Yeminli Tercüme, ERZİNCAN Ukraynaca Yeminli Tercüme, İsveççe Yeminli Çeviri, Türkmence Yeminli Tercüme. ERZİNCAN Sırpça Yeminli Tercüme, Lehçe Yeminli Çeviri, ERZİNCAN Özbekçe Yeminli Tercüme, Polonyaca Yeminli Tercüme, ERZİNCAN Litvanca Yeminli Tercüme. Portekizce Yeminli Tercüme, Macarca Yeminli Çeviri, Norveçce Yeminli Tercüme. ERZİNCAN Makedonca Yeminli Tercüme, Slovence Yeminli Tercüme Erzincan, Osmanlıca Yeminli Çeviri, ERZİNCAN Romence Yeminli Tercüme, Erzincan Moldovaca Yeminli çeviri.