Efeler Yeminli Tercüman & Tercüme Bürosu & Çeviri

Efeler İlçesinde size en yakın yeminli tercüman Osb Akademi Tercüme Bürosunda! Yazılı ve sözlü tüm dillerden tecrübeli yeminli tercümanlarımız Efeler ve çevresine noter onaylı yeminli tercüme ihtiyaçlarında hızlı ve kaliteli çözüm teklifleri sunmaktadır. 
Efeler ilçesinde çeviri ihtiyacınız mı var? Deneyimli yeminli tercüman kadromuz hizmetinize hazır! İstediğiniz her dilde sözlü ve yazılı çeviri yapıyoruz. Uzman tercümanlarımız, tıbbi, akademik, teknik ve daha pek çok alanda AB standartlarında çeviri hizmeti sunmaktadır. Kurumsal toplantılar, resmi işlemler ve vize talepleri gibi konularda size yardımcı olabiliriz. Yeminli tercüman ihtiyacınız varsa da bize ulaşmanız yeterlidir.

Efeler ilçesinde doküman çeviri taleplerinizi WhatsApp, web sitemiz veya e-posta yoluyla bize iletebilirsiniz. Çeviri sonrası onay hizmetlerinde size rehberlik ediyoruz veya doğrudan sizin adınıza yapıyoruz.

Efeler ve çevresinde tercüme bürosu hizmetlerimiz:

 • Yeminli Tercüman
 • Çeviri
 • Kaymakamlıktan Apostil temini
 • Randevu ile Konsolosluk onayı
 • Ticaret odaları onayı
 • Dışişleri evrak tasdik
 • Vekalet yoluyla YÖK Belge teslimi
 • Vize dosyası teslimi işlemleri.

efeler yeminli tercüman

Profesyonel Tercüme Nedir?

Tercüme veya diğer adıyla çeviri, kısaca ifade edecek olursak kaynak dildeki bir metnin hedeflenen dilde ifade edilmesine denir. Bu çalışma yazılı metinler üzerinde olabildiği gibi sözlü olarak da yapılabilmektedir.

Bu başlık altında ele alacağımız tanım kelimenin sözlük anlamından öte, büro olarak yaptığımız işler doğrultusunda çizdiğimiz bir tanım olacaktır. Global bir köy haline gelen dünyada binlerce farklı dil konuşan insanlar eğitim, ekonomi, devletler arası ilişkiler, medeni ilişkiler ve benzeri çok çeşitli nedenler kapsamında birbirleriyle ilişki kurmaktadır. Bu bağlamda yeminli tercüme temelde iki muhatabın birbirini tam olarak anlamasıdır. Aynı dili konuşamayan bu insanların, birbirleri ile iletişim kurmasını sağlayan kişilere yeminli tercüman denir. Bu kişilerin yaptığı yazılı veya sözlü çevrim işlerine de tercüme denilmektedir. Bu iş kimi zaman yazılı bir belgenin çevirisi olabildiği gibi, kimi zaman da bir toplantıda sözlü olarak ardıl veya simultane ceviri gibi çeşitli formatlarda olmaktadır. Efeler ilçesinde tüm dillerde yeminli tercüman desteği sağlıyoruz.

Yeryüzünde kullanılan bütün dillerden zengin, noter yeminli tercüman kadromuz ile Efeler ilçesi için profesyonel çevrimiçi ceviri hizmeti vermekteyiz. Yazılı belgeleriniz, ilgili dil çiftini çok iyi bilen ve konusunda uzmanlaşmış deneyimli ve güvenilir yeminli tercüman tarafından çevrilmektedir. Sözlü tercüme talepleriniz için, her iki dil çiftine de hâkim ve alanında uzmanlaşmış mütercim-tercümanlarımız sizlere Efeler Tercüme Bürosu desteği vermektedir.

Noter Yeminli Tercüme ve Noter Yeminli Tercüman Nedir?

Bir veya birden fazla yabancı dili üst seviyede bildiğini resmi evraklarla kanıtlayabilen kişiler Noterlikler tarafından yemin ettirilmektedir. Bizzat Noter huzurunda yapılan sözlü yeminin ardından imzalı ve onaylı bir yemin zaptı tanzim edilmektedir. Tercüman kişi (yabancı uyruklu ise ) aynı zamanda yerel dili (ülkemiz için Türkçe) de çok iyi bildiğini Notere kanıtlamak durumundadır. Bunun yayında bütün noterler değil ancak büyük çoğunluğu kişilerin Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmasını, 4 yıllık bir lisans diplomasına sahip olmayı ve adli sicil belgesini şart koşmaktadır. Bir kişinin bir notere yemin etmiş olması o kişinin bütün noterlerde kabul edilmesi anlamına gelmemektedir. Her noterin tercümanları kendine özeldir. Hiçbir noter başka bir notere yemin etmiş ancak kendisinde yemin zaptı bulunmayan bir kişinin tercümanlığını kabul etmemektedir. Noter yeminli tercüme de bu kişinin yaptığı ve altına imzasını attığı çeviri işleridir. OSB Akademi Efeler Tercüme Bürosu pek çok il ve ilçede noter yeminli tercüman ile çalışmaktadır.

Efeler Noter Yeminli Tercüme Fiyatları

Ücretlendirme için yazılı belgelerde boşluksuz bin karakterlik yazı hacmi temel alınmaktadır. Her tercümanın piyasa şartlarında kendine özel belirlediği bir miktar bulunmaktadır. Ayrıca tercüme ücretini etkileyen diğer önemli unsur, hangi dil çiftleri arasında çevrim yapılacağıdır. Türkçe ’den İngilizceye yapılan cevirideki birim fiyat ile Boşnakçadan Almanca ’ya yapılan işlemin ücreti farklılık göstermektedir. Dil bilen kişilerin yoğunluğuna göre piyasada her dil için talep edilen ücret farklılık göstermektedir. Ayrıca ücret belirlemede işleme konu belgenin özelliği de önemlidir. Örneğin edebi bir kitap çevirisi için istenecek ücretle bir nüfus kayıt örneği için talep edilen miktar farklı olmaktadır. Bu şekilde noter yeminli çeviri ücretleri belirlenmektedir.

Noter Tasdikli Tercüme veya Noter Onaylı Çeviri Nedir?

Noter tasdikli çeviri veya noter onaylı çeviri, yemin zaptı olan bir kişi tarafından ceviri işlemi yapılmış belgenin aynı zamanda noter tarafından da onaylanmasıdır. Bu şekilde belge tüm resmi kurumlarda geçerli olmaktadır.

Noter tasdikli çeviri ücretleri / Noter Onaylı Tercüme Fiyatları

Yemin zaptı bulunan kişiler tarafından işlem yapılan bir belgenin noter tarafından onaylanması gerektiğinde belgenin maliyetine noter işlem ücreti de eklenmektedir. Noter onay işlem ücreti noterlik tarafından belirlenmekte ve tahsil edilmektedir.

Sıkça Merak Edilen Apostil Nedir?

Apostil, 6 Ekim 1961 Lahey Konvansiyonuna üye ülkeler arasında kullanılır. Belge üzerindeki imzanın gerçekliğini tasdik eden bir onay sistemidir. Bu konvansiyon dışındaki ülkeler için Apostil belgesi verilmemektedir. Ancak ilgili kurumlardan onlar için de bir doğrulama belgesi verilmektedir.

Efeler İlçesinde Apostil Nasıl Yapılır?

BAYAT ilçesinde apostil nerede yaptırılır sorusunun cevabı kaymakamlıktır. Tüm kaymakamlıklarda bu işi yapan bir büro bulunmaktadır ve genellikle ücretsizdir.

yeminli tercüman efeler

Efeler İlçesinde Genel Dillerde Tercüme ve Yeminli Tercüman Desteğimiz

 • İngilizce çeviri ; Büromuz bu alanda oldukça tecrübelidir. İngilizce tercüman kadromuz pek çok ülkenin orijinal belgelerini iyi tanıyor ve terminolojiyi çok iyi biliyor. Bu nedenle, talepleriniz ne olursa olsun karşılıyoruz. Hem İngilizce Türkçe çeviri hem Türkçe İngilizce çeviri alanında her seviyede destek sağlıyoruz. 
 • Almanca çeviri; Ülkemizde birçok gurbetçi, Almanca Türkçe çeviri talebinde bulunmaktadır. Son yıllarda, Almanya'ya iş veya eğitim amaçlı gidenlerin sayısındaki artışla birlikte, Türkçe Almanca çeviri taleplerinde de büyük bir yükseliş gözlemlenmiştir. Almanca yeminli tercüman ekibimiz, Türkçe'nin yanı sıra diğer dillerde de çeviri hizmeti sunmaktadır. Örneğin, her seviyede İngilizce Almanca çeviri veya Almanca İngilizce çeviri yapabilmekteyiz.
 • Arapça çeviri; Ülkemize Suriye'den gerçekleşen göç dalgası sonucunda, Arapça artık ülkemizde konuşulan diller arasına girmiştir. Suriye ve diğer Arapça konuşulan ülkelerden gelen bireylerin Arapça Türkçe çeviri talepleri oldukça yoğundur. Bunun yanı sıra, ülkemizdeki birçok kişi ve kurum da Arap ülkeleriyle ticaret yapmaktadır. Bu sebeple Türkçe Arapça çeviri ihtiyaçları doğmaktadır. Büromuza, Arapça tercüme talepleri arasında zaman zaman Suriyece çeviri veya mısırca çeviri istenmektedir. Her türlü lehçede Arapça tercüme bürosu hizmeti sunmaktayız.
 • Rusça çeviri; Ülkemizde Rusça tercüme talepleri oldukça fazladır. Efeler ilçesindeki Rusça yeminli tercüman ekibimiz, çoğunlukla ana dili Rusça olan ve Türkçeyi akıcı bir şekilde konuşan kişilerden oluşmaktadır. Bu uzmanlarımıza genellikle Türkçe Rusça çeviri yönlendiriyoruz. Diğer yandan, Rusça Türkçe çeviri taleplerini ise genellikle Türkçe anadili olan ve Rusçayı çok iyi bilen tercümanlarımız karşılamaktadır. Ayrıca, çevirmenlerimiz Rusça İngilizce çeviri ve İngilizce Rusça çeviri gibi farklı dillerde de yeminli tercüme hizmeti sunmaktadır..
 • İspanyolca çeviri; Genellikle ispanya ve güney Amerika ülkeleri ile ticaret hacmimiz gün geçtikçe artmaktadır. Buna paralel olarak işletmeler Türkçe İspanyolca çeviri talep etmektedir. Bu ülkelerden pek çok firma da Türkiye’de yatırım yapmaktadır. Bunlarında pek çok başlıkta İspanyolca Türkçe çeviri talepleri olmaktadır. 
 • Portekizce çeviri; Portekiz ve Brezilya ile ticari veya kültürel ilişkileri olan kişi ve kurumlara, her seviyede Türkçe Portekizce çeviri ve Portekizce Türkçe çeviri desteği sunuyoruz. Büromuza zaman zaman Brezilya Portekizcesi olarak da bilinen brezilyaca çeviri talepleri de gelmektedir. Unutmayın, Brezilya'da konuşulan Portekizce, Portekiz Portekizcesinin bir lehçesidir. Efeler'deki deneyimli ve yeminli tercüman kadromuz, Portekizcenin tüm lehçelerini akıcı bir şekilde konuşabilmekte ve her iki dil arasında kusursuz çeviriler gerçekleştirebilmektedir.
 • Fransızca çeviri; Fransızca, küresel bir dil olarak, tercüme taleplerinin sıkça geldiği bir dildir. OSB Akademi Tercüme Bürosu olarak, Fransızca Türkçe çeviri ve Türkçe Fransızca çeviri hizmetlerini her düzeyde sunuyoruz. Ayrıca, Fransızcadan diğer dillere de yeminli tercüme hizmeti veriyoruz. İngilizce Fransızca çeviri veya Fransızca İngilizce çeviri taleplerinizi gönül rahatlığıyla Fransızca yeminli tercümanlarımıza iletebilirsiniz.
 • Kürtçe çeviri; Türkiye'de sıklıkla talep edilen Kürtçe tercüme hizmetini her lehçede ve alfabeye hakim tercüman kadromuzla sunuyoruz. Kürtçenin çok sayıda lehçesi ve farklı alfabelerde yazılan alt grupları olduğunu biliyoruz. Örneğin, Sorani lehçesi Arap alfabesi ile yazılırken, Kurmanci lehçesi Latin alfabesi kullanır. Latin alfabesindeki Kürtçede Türkçede olmayan "W" ve "Q" gibi harfler de yer alır. Kürtçe çeviri kapsamında aşağıdaki lehçelerde noter onaylı yeminli tercüme hizmeti sunuyoruz:
 • Kurmanci Çeviri
 • Sorani Çeviri
 • Badini Çeviri
 • Zazaca Çeviri

Efeler'de noterlik işlemlerinizde de Kürtçe yeminli tercüman desteği sağlayarak, tüm yasal ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde karşılamanıza yardımcı oluyoruz.. 

 • İtalyanca çeviri; özellikle İtalya’da eğitim görmek isteyen öğrenciler! Tüm başvuru belgelerinizi Türkçe İtalyanca çeviri yapıyoruz. Özellikle öğrenci müşterilerimizin belgelerini çift apostilli olarak hazırlaması gerekmektedir. İlk apostil çeviriden önce, ikinci apostil de noter onaylı yeminli tercüme sonrası alınmaktadır. Bunun dışında çevirmen kadromuz eğitim belgeleri, ticari metinler, web sitesi içeriği gibi her alanda kusursuz İtalyanca Türkçe çeviri yapıyor. 
 • Farsça çeviri; Türkiye'de son yıllarda en çok ihtiyaç duyulan çeviri hizmetlerinden biri haline gelmiştir. İran üzerinden doğrudan ülkemize veya Avrupa'ya göç edenlerin resmi belge çevirileri için Farsça-Türkçe çeviri talebi artmaktadır. Bunun yanında birçok Türk firması da İran ile ticari ilişkiler kurmakta ve bu alanda Türkçe-Farsça çeviriye ihtiyaç duymaktadır.
 • Ukraynaca çeviri; Ukrayna ile olan ilişkilerimizde artan taleplere cevap vererek, Ukraynaca Türkçe çeviri ve Türkçe Ukraynaca çeviri ihtiyaçlarınızı uzman yeminli tercüman kadromuzla karşılıyoruz. Diploma tercümesi, ticari metin çevirisi, web sitesi çevirisi ve simultane/ardıl çeviri gibi alanlarda kusursuz hizmet sunuyoruz. Hemen iletişime geçerek ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilir ve en uygun fiyat tekliflerini alabilirsiniz.

efeler tercüme bürosu

Efeler İlçesinde Doğu Dilleri için Yeminli Tercüman Hizmetleri

 1. Korece çeviri; Son yıllarda Türkiye ve Kore arasındaki ticari ilişkilerde önemli bir artış gözlemlenmektedir. Bu durum, Korece Türkçe çeviri ve Türkçe Korece çeviriye olan ihtiyacı da beraberinde getirmiştir. OSB Akademi Yeminli Tercüman Bürosu olarak, uzman tercüman kadromuz ve geniş deneyimimizle her seviyede Korece tercüme hizmeti sunmaktayız.
 2. Çince çeviri; OSB Akademi Tercüme Bürosu, geleneksel ve modern Türkçe Çince çeviri ihtiyaçlarınız için en güvenilir çözüm ortağınızdır. Yalnızca ticari metin çevirisi değil, aynı zamanda Çin'den ithal edilen ürünlerin kullanım kılavuzu, teknik dokümanları, uygunluk belgesi ve benzeri tüm belgelerinizin de kusursuz Çince Türkçe çeviri işlemini yapıyoruz.
 3. Endonezca çeviri; Endonezya ile bağlantınızı kurmak için OSB Akademi Tercüme Bürosu'na güvenebilirsiniz. Türkçe Endonezce çeviri ve Endonezce Türkçe çeviri projelerinizi titizlikle gerçekleştiriyoruz. Resmi kurumlar için endonezce yeminli tercüman hizmeti de vermekteyiz. Hemen iletişime geçin!
 4. Azerice çeviri; Azerbaycanca bize çok yakın olsa da profesyonel yaklaşım gerektirmektedir. Azerbaycanca çeviri hem latin alfabesinde hem de kiril alfabesinde yapılmaktadır. Bunun için bazı belgeleri ancak profesyonel bir Azerice yeminli tercüman Türkçe Azerice çeviri yapabilmektedir. Bunun yanında çok sayıda Azerbaycan kökenli soydaşımızın da Azerice Türkçe çeviri talepleri yaygın şekilde olmaktadır.
 5. Tayca çeviri; Ofisimiz, Tayca tercümelerde noter onaylı Türkçe Tayca çeviri veya Tayca Türkçe çeviri hizmet sunmaktadır. Tay dili çevirisi ve yeminli tercüman desteği için bize güvenebilirsiniz.
 6. İbranice çeviri; Efeler ilçesinde her düzeyde resmi onaylı Türkçe İbranice çeviri ve İbranice Türkçe çeviri işleriniz için OSB Akademi Tercüme Bürosu'na güvenebilirsiniz. Uzman personelimiz ve titiz çalışmamız ile kusursuz çeviriler sunuyoruz. Hemen iletişime geçin!
 7. Özbekçe çeviri; Türkiye'de birçok Özbek kökenli vatandaşımız yaşıyor ve onların Özbekçe Türkçe çeviri ihtiyaçlarını eksiksiz karşılıyoruz. Ayrıca, Özbekistan ile ticari ilişkisi olan işletmelere Türkçe Özbekçe çeviri desteği sağlıyoruz.
 8. Gürcüce çeviri; Büroları İşletmemiz tercüme büroları arasında öncü bir konumda ve resmi onaylı Türkçe Gürcüce çeviri veya Gürcüce Türkçe çeviri desteği sunuyor.
 9. Vietnamca çeviri; Vietnamca tercüme nadiren talep edilse de, Efeler'deki yeminli tercüman kadromuz size Vietnamca Türkçe çeviri veya Türkçe Vietnamca çeviri hizmeti sunmaktadır.
 10. Ermenice çeviri; Ermenice çeviri konusunda köklü ve seçkin bir yere sahip olan büromuz, her dilde çeviri yapabilen nadir kurumlardan biridir. Dolayısıyla Ermenice Türkçe çeviri ve Türkçe Ermenice çeviri yeteneğine sahibiz.
 11. Hintçe çeviri; Yazılı ve ardıl Türkçe Hintçe çeviri veya Hintçe Türkçe çeviri hizmetleri sunuyoruz.
 12. Efeler ilçesinde Moğolca, Filipince ve Urduca çeviri hizmetlerimiz bulunmaktadır.
 13. Türkmence çeviri; Genellikle medeni durum belgelerinin tercümesi için Türkmence Türkçe çeviri talepleri alıyoruz. Ayrıca, ticari ilişkiler kapsamında Türkçe Türkmence çeviri taleplerine de profesyonel destek sağlıyoruz.
 14. Kırgızca çeviri; en yakın tercüme bürosu olarak, her iki yönde de profesyonel yeminli tercüman desteği sunmaktadır. Bu çerçevede, noter onaylı olarak Kırgızca Türkçe çeviri hizmeti veriyoruz. Ayrıca, Kırgızistan'a gönderilecek belgeler için noter onaylı ve apostilli Türkçe Kırgızca çeviri de sağlıyoruz.

Efeler İlçesinde Avrupa Dilleri için Yeminli Tercüman Desteği

 1. Bulgarca çeviri; genellikle isim denklik belgesi ve doğum belgesi tercümesi gibi belgeleri içerir. Deneyimli Bulgarca yeminli tercüman kadromuz, bu tür belgelerde Türkçe Bulgarca çeviri konusunda uzmandır. Aynı şekilde, çevirmenlerimiz Bulgarca Türkçe çeviri konusunda da profesyonel destek sunar. Efeler ilçesinde, nüfus kayıt örneği, pasaport, ikamet belgesi, adli sicil kaydı gibi birçok belgeyi resmi olarak tercüme ediyoruz ve onaylıyoruz.
 2. Romence çeviri; Türkiye'ye yakın konumda olması nedeniyle özellikle hukuki ve ticari belgelerin çevirisinde talep görmektedir. Romanya'da eğitim almış bireylerin diploma çevirisi ve denklik işlemleri kapsamında da Romence Türkçe çeviri talepleri bulunmaktadır. Bekarlık belgesi ve doğum belgesi gibi belgeler de sıkça tercüme edilenler arasındadır.
 3. Latince çeviri; Genellikle diploma denkliği için latince tercüme talep edilmektedir.
 4. Yunanca çeviri; Yunanistan ile çok yönlü ilişkilerimiz bulunmaktadır. Bu bağlamda Türkçe Yunanca çeviri taleplerini resmi olarak karşılıyoruz. Ayrıca, Yunanistan'dan getirilen belgelerin Yunanca Türkçe çevirisi sonrasında noter onaylarını alıyoruz.
 5. Felemenkçe çeviri; Hollanda ve Belçika'nın resmi dili olmasıyla önem taşır. Bu çerçevede, Hollanda'dan birçok vatandaşın Türkçe Felemenkçe çeviri talepleri bulunmaktadır. Aynı şekilde, ülkemize gelen gurbetçi vatandaşların da Felemenkçe Türkçe çeviri talepleri mevcuttur. Hollandaca çeviri ise Felemenkçenin Hollanda'da kullanılan bir lehçesidir. Tercüme büroları sektöründe öncü olan kuruluşumuz, OSB Akademi, Felemenkçenin tüm lehçelerinde yeminli tercüme hizmeti sunmaktadır.
 6. Lehçe çeviri; Arama motorlarında sıkça "Polonyaca çeviri" gibi aramalar yapılmaktadır, zira Polonya'nın resmi dilidir. Ülkemizden birçok genç, üniversite eğitimi için Polonya'yı tercih etmektedir. Özellikle öğrencilerin başvuru, kayıt ve vize süreçlerinde Türkçe Lehçe çeviri ihtiyaçlarına hızlı ve profesyonel destek sağlıyoruz. Ayrıca, mezun olan öğrencilerin diploma denklik işlemleri için de Lehçe Türkçe çeviri hizmetimiz aynı hız ve kalitede sunulmaktadır.
 7. İsvecce çeviri; Çeviri ofisimiz, Efeler ilçesinde her seviyede Türkçe İsveççe çeviri hizmeti sunmaktadır. Aynı şekilde, İsveç'ten getirdiğiniz belgelerin İsveççe Türkçe çevirisini de yapıyoruz.
 8. Macarca çeviri; Macaristan ülkemize çok yakın bir coğrafyadır. Çok alanda ilişkimiz mevcuttur. Hem bireysel hem kurumsal seviyede Türkçe Macarca çeviri yapıyoruz. Aynı şekilde Macaristan’dan getirdiğiniz belgelerinizi Macarca Türkçe çeviri yapıyoruz.
 9. Norveççe çeviri; Resmi kurumların istediği şekilde Türkçe Norveççe çeviri ve Norveççe Türkçe çevirilerinizde resmi belge onayı da alıyoruz.
 10. Danca çeviri; Müşterilerimiz zaman zaman müşteri temsilcilerimizden “Danimarkaca çeviri” istemektedir. Danimarka’nın resmi dili Danca’dır. Çeviri bürosu OSB Akademi olarak tüm Türkçe Danca çeviri veya tersi yönde Danca Türkçe çeviri belgelerinizi yapıyoruz.

Balkan Dillerinde Yeminli Tercüman Hizmetleri; Efeler 

 1. Arnavutça çeviri; Arnavutluk ve Kosova'da yaşayan vatandaşlarımız veya ülkemizde bulunan çok sayıda Arnavut vatandaşı için Türkçe Arnavutça çeviri taleplerini karşılıyoruz. Yazılı veya sözlü tüm çeviri işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Arnavutça Türkçe çeviri ihtiyaçlarınızı deneyimli çevirmenlerimizle karşılıyoruz.
 2. Sırpça çeviri; Latin alfabesiyle veya Kiril alfabesiyle yapılan Sırpça çevirilerde profesyonel destek sunuyoruz. Efeler ilçesindeki yeminli tercümanlarımız, her türlü Türkçe Sırpça çeviri işini üstlenmektedir. Her iki alfabeden de Sırpça Türkçe çeviri yapıyoruz.
 3. Makedonca çeviri; Makedonya'da eğitim görmeyi tercih eden öğrenciler için başvuru ve vize işlemleri için Türkçe Makedonca çeviri hizmeti sunuyoruz. Ayrıca öğrencilerin denklik işlemleri için de Makedonca Türkçe çeviri yapıyoruz.
 4. Karadağca çeviri; Yazılı ve ardıl yeminli tercüme hizmeti sunuyoruz, böylece her türlü Karadağca çeviri ihtiyacını karşılayabiliyoruz.
 5. Boşnakça çeviri; Bosna ile olan kültürel yakınlığımızı dikkate alarak, bireysel ve kurumsal ilişkilerde Boşnakça tercüme hizmeti sunuyoruz.
 6. Slovence çeviri; Resmi ve noter onaylı yeminli tercümanlarımız, hem yazılı hem de sözlü tercümeleriniz için Slovence çeviri desteği sağlıyor.
 7. Çekçe çeviri; Büromuz, noter onaylı yeminli Çekçe Türkçe çeviri hizmeti sunmanın yanı sıra, tersi yönde apostilli ve noter tasdikli Türkçe Çekçe çeviri desteği sağlamaktadır.
 8. Slovakça çeviri; OSB Akademi Çeviri Bürosu, Efeler ilçesinde Türkçe Slovakça ve Slovakça Türkçe çeviri hizmetleri sunmaktadır.
Osmanlıca  Türkçesi Çeviri Hizmeti ile Metinlerinizi Günümüz Türkçesine Ulaştırıyoruz

Osmanlıca metinlerinizi günümüz Türkçesine çevirmek için uzman ekibimizle iki aşamalı bir çalışma yürütüyoruz. İlk aşamada, Osmanlıca harfleri titizlikle latinceye aktarıyor ve metnin okunabilirliğini sağlıyoruz. Çoğu müşterimiz için bu aşamadaki yeminli tercüme yeterli olmaktadır.

Bununla birlikte, bazı müşterilerimiz Osmanlıca kelimelerin de günümüz Türkçesine çevrilmesini talep etmektedir. Uzman ekibimiz, bu talepleri de karşılayarak Osmanlıca kelimelerin anlamlarını günümüz Türkçesine aktarmakta ve metnin bütünlüğünü korumaktadır.

Efeler İlçesinde Yeminli Tercüman: OSB Akademi Çeviri Kalitesi!

Neden OSB Akademi?

 1. Geniş Yeminli Tercüman Kadrosu: Her dilde uzmanlaşmış yeminli tercüman kadromuzla tüm çeviri ihtiyaçlarınızı karşılarız.
 2. Sektör Deneyimi: Tercüme büroları arasında öncü kuruluşlardan biri olarak, sektördeki tecrübemizi ve bilgi birikimimizi hizmetlerimize yansıtıyoruz.
 3. Profesyonel ve Şeffaf Hizmet: Çeviri sürecinin her aşamasında profesyonelliği ve şeffaflığı ön planda tutarak, güvenilir bir hizmet sunuyoruz.
 4. Müşteri Memnuniyeti Odaklı: Müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutarak, uzun vadeli ve kazan kazan ilişkileri hedefliyoruz.
 5. Zamanında Teslimat: Çevirilerinizi her zaman söz verdiğimiz sürede teslim ederek, size zaman kazandırıyoruz.

OSB Akademi Yeminli Tercüme Bürosu ile Efeler ilçesinde güvenilir ve kaliteli yeminli tercüman desteği alın!

Unutmayın: Doğru tercüme, doğru iletişimdir!

Web sitemizi ziyaret ederek:

Hakkımızda bilgi edinebilirsiniz.
Hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.
Referanslarımızı görüntüleyebilirsiniz.
Müşteri yorumlarını okuyabilirsiniz.
Online fiyat teklifi alabilirsiniz.

Merhaba, Yardımcı olmamı istermisiniz?
Contact Sticky Icon
Telefon Whatsapp Teklif Al
Web sitemizde kullanıcı deneyimini geliştirmek için, çerezler kullanılmaktadır. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.