YENİMAHALLE TERCÜME BÜROSU

Yeminli Tercüme Bürosu olarak çalışan YENİMAHALLE Tercüme Bürosu dünyada kullanılan bütün dillerde noter onaylı yeminli tercüme hizmetini, apostil onaylı olarak da vermektedir.

YENİMAHALLE Tercüme Hizmetleri kapsamında yeminlitercume.org olarak verdiğimiz çeviri hizmetlerinin tam listesi aşağıda belirtilmiştir:

Pasaport Tercüme ihtiyacı, Türk kamu kurumları ile işi olan yabancı kimlikli şahısların öncelikli talepleri arasında olduğunu söyleyebiliriz. YENİMAHALLE ve civar ilçerde Diploma Tercümesi ile birlikte Transkript Tercümesi de, okullarını yurtdışında tamamlamış vatandaşlarımızın istediği tercüme belgelerinin başında gelmektedir.

İkametgah İlmuhaberi çevirisi ve Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi ile Sabıka Kaydı Çeviri ve Adli Sicil Kaydı Tercümesi e-devletten alınan belgeler olup, söz konusu belgeler gerek yurt dışından Türkiye'ye gelen kişilerin, gerekse Türkiye'den yurt dışına gidecek vatandaşların, en çok ihtiyaçlarının olduğu tercüme evrakları arasında sayılmaktadır.

YENİMAHALLE Yeminli Tercüme Bürosu

YENİMAHALLE Tercüme olarak ayrıca Mahkeme Kararları Tercümesi gibi hukuki tercüme alanında da bütün dillerde tercüme hizmetini, siz değerli vatandaşlarımıza sağlamaktayız. Hukuki tercüme kapsamında  ayrıca Boşanma Kararı tercümesi, vekalet çevirisi, noter belgelerinin tercümesi gibi tercüme belgeleri sayılabilmektedir.  

Yeminli ve noter onaylı tercüme olarak talep edilen belgelerden olan Tıbbi Tercüme türlerine örnek olarak: Doktor Raporu Tercümesi,  Epikriz Raporu Tercümesi veya kısaca Medikal Tercüme ismi verilmektedir.

Ayrıca Evlenme Belgeleri Tercümesi kapsamında: Formül A Uluslararası doğum belgesi, Formül B Uluslararası evlenme belgesi, Evlilik Cüzdanı Tercümesi veya aile cüzdanı tercümesi, bekarlık belgesi tercümesi gibi evrakların tercümeleri yapılmaktadır.

Ticaret Sicil Gazetesi Tercümesi, Vekaletname Tercümesi. İmza Sirküleri Çeviri, Vergi Levhası Tercümesi, Şirket Kuruluş Belgeleri Çeviri, Taahhütname Çevirisi. Şirket Yönetim Kurulu Kararları Tercümesi, Mali ve Finansal Evrakların Tercümesi, Ehliyet Tercümesi, YÖK Diploma Denkliği Çeviri, Nüfus Cüzdanı Tercümesi, Kimlik tercümesi, Teminat Mektubu Çeviri. Sertifika Tercümesi, Ticari Tercüme, Kira Sözleşmesi Tercümesi, Gümrük Evrakları Tercümesi, Şirket Ana Sözleşmesi Tercümesi, Fatura Tercümesi, Banka hesap Özeti Çevirisi, İkamet İzni Çevirisi, Oturma İzni Çevirisi, Sigorta Poliçesi Tercümesi vb..

Noter Tasdikli Tercüme YENİMAHALLE

YENİMAHALLE Noter Tasdikli Tercüme olarak tüm dillerde noter tasdikli tercüme hizmetleri sunulmaktadır. Bu kapsamda; Vekâletname Tercümesi, Boşanma Kararları Çevirisi, YÖK Denklik Belgeleri Tercümesi,ÖSYM Sonuç Belgesi Tercümesi, Doktor Raporu Çevirisi yapılmaktadır. Yenimahalle ilçesine özel olarak gün içerisinde tercümesi yapılan ve aciliyet gerektiren belgelerin akşam saatlerinde özel kuryemiz vasıtasıyla teslimi sağlanmaktadır.

Noter Onaylı Tercüme YENİMAHALLE

YENİMAHALLE Noter Onaylı Tercüme hizmetleri olarak; Pasaport Çevirisi, Formül A Tercümesi, Uluslararası Doğum Kayıt Örneği Tercümesi, Nüfus Kayıt Örneği Çevirisi, Formül B Çevirisi, Uluslararası Evlenme Kayıt Örneği Tercümesi. Reçete Çevirisi, Hesap Ekstresi Tercümesi gibi belgeler bütün dillerde yeminli tercüme formatında ve noter onaylı tercüme olarak çevrilmektedir. Keçiören ilçesine özel olarak gün içerisinde tercümesi yapılan ve aciliyet gerektiren belgelerin akşam saatlerinde özel kuryemiz vasıtasıyla teslimi sağlanmaktadır.

Akademik Tercüme YENİMAHALLE

YENİMAHALLE Akademik Tercüme olarak verdiğimiz hizmetler aşağıda sunulmuştur: Tez Tercümesi,  Tez Özeti Tercüme, Diploma Çevirisi, Makale Tercümesi, Abstract Tercümesi, ve Transkript Tercümesi, Öğrenci Belgesi Tercümesi, Lise Diploması Çevirisi ve Lise Transkript Tercümesi, Ortaokul Karnesi Çevirisi, ÖSYM Sınav Sonuç Belgesi Çevirisi.

YENİMAHALLE Hukuki Tercüme

Yeminli Tercüme Bürosu olarak YENİMAHALLE Hukuki Tercüme hizmetlerimiz aşağıda sunulmuştur: Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi, Mahkeme Kararları Tercümesi, Sözleşme Tercümeleri, Alım Satım Sözleşmesi Tercümesi, Şirket Kuruluş Sözleşmeleri tercümesi, Boşanma Kararları Çevirisi.

Teknik Tercüme YENİMAHALLE

YENİMAHALLE Teknik Tercüme Hizmetleri olarak: Teknik Şartnameler Çevirisi, Teknik Kitap Tercümesi, Elektronik Kullanım Kılavuzları Tercümesi, İletişim Cihazları Teknik Belgeler Çevirisi,Tıbbi tercüme, Broşür Çeviri, Katalog Tercümesi, Medikal Tercüme, İnşaat Sözleşmeleri Tercümesi sunduğumuz hizmetlerden bazılarıdır.

Finansal Tercüme YENİMAHALLE

YENİMAHALLE Finansal Tercüme Hizmetleri olarak: Kredi Sözleşmelerinin Tercümesi, Hesap Ekstrelerinin Tercümesi, Banka Hesap Cüzdanı Çevirisi, Maaş Bordrosu Çevirisi, Çeşitli Ekspertiz Raporları Çevirisi ve Fatura Tercümesi gibi mali evrakların noter tasdikli tercümesi yapılmaktadır.

Ticari Tercüme YENİMAHALLE

YENİMAHALLE Ticari Tercüme Hizmetleri olarak:  Vergi Levhası Çevirisi, Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi, Noter Belgeleri Tercümesi, Gümrük Evrakları Tercümesi, İmza Sirküleri Çevirisi, Faaliyet Belgesi Çevirisi, Vekâletname Tercümesi ve Taahhütname Tercümesi gibi belgelerin noter onaylı ve apostilli tercümesi yapılmaktadır.

Patent Tercümesi YENİMAHALLE

YENİMAHALLE Patent Tercüme Hizmetleri olarak, Patent Başvuru Belgesi Çevirisi,  Patent Sertifikası Çevirisi, Patent Tarifnameleri Tercümeleri, ISO Belgeleri Çevirisi yapmaktayız.

YENİMAHALLE Edebi Sanatsal Tercüme

Edebi Sanatsal Tercüme YENİMAHALLE olarak Edebiyatı konu alan veya sanatsal içerikli çalışmalar, şiirler, felsefi metinler, ve sanat tarihi gibi sanatla alakalı çalışmalar, bütün dillerde alanının uzmanları tarafından tercüme edilmektedir.

YENİMAHALLE Tercüme Bürosunda Yeminli Tercüme Hizmeti Verilen Diller:

YENİMAHALLE İngilizce Yeminli Tercüme,

YENİMAHALLE Almanca Yeminli Tercüme,

YENİMAHALLE Fransızca Yeminli Tercüme,

YENİMAHALLE Arapça Yeminli Çeviri,

Çekçe Yeminli Tercüme,

Estonca Yeminli Çeviri.

YENİMAHALLE Farsça Yeminli Tercüme,

Arnavutça Yeminli Çeviri,

Bulgarca Yeminli Tercüme.

YENİMAHALLE Rusça Yeminli Tercüme,

YENİMAHALLE Azerice Yeminli Çeviri,

YENİMAHALLE Çince Yeminli Tercüme,

Ermenice Yeminli Tercüme,

YENİMAHALLE Fince Yeminli Tercüme,

Flemenkçe Yeminli Tercüme,

Endonezce Yeminli Tercüme.

Fransızca Yeminli Çeviri,

YENİMAHALLE Danca Yeminli Tercüme,

Gürcüce Yeminli Tercüme,

YENİMAHALLE Hırvatça Yeminli Tercüme,

İtalyanca Yeminli Tercüme,

YENİMAHALLE Japonca Yeminli Tercüme.

Norveçce Yeminli Tercüme.

Makedonca Yeminli Tercüme,

Slovence Yeminli Tercüme,

Osmanlıca Yeminli Çeviri,

YENİMAHALLE Romence Yeminli Tercüme,

Moldovaca Yeminli Tercüme.

Yunanca Yeminli Çeviri,

İspanyolca Yeminli Tercüme,

YENİMAHALLE Kazakça Yeminli Tercüme,

YENİMAHALLE Ukraynaca Yeminli Tercüme,

İsveççe Yeminli Çeviri.

Türkmence Yeminli Tercüme, 

YENİMAHALLE Sırpça Yeminli Tercüme,

Lehçe Yeminli Çeviri,

Özbekçe Yeminli Tercüme,

Polonyaca Yeminli Tercüme, Lehçe Tercüme.

YENİMAHALLE Litvanca Yeminli Tercüme,

Portekizce Yeminli Tercüme,

Macarca Yeminli Çeviri,