ŞEREFLİKOÇHİSAR TERCÜME BÜROSU

ŞEREFLİKOÇHİSAR Tercüme Bürosu olarak çalışan Yeminli Tercüme Bürosu, bütün dillerde yeminli noter onaylı tercüme hizmetini, apostil onaylı olarak da vermektedir.

ŞEREFLİKOÇHİSAR Tercüme Hizmetleri kapsamında verdiğimiz çeviri hizmetleri aşağıda sunulmuştur: Pasaport Tercümesi, Diploma Tercümesi ve Transkript Tercümesi, İkametgah İlmühaberi çeviri, Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi, Sabıka Kaydı Çeviri, Adli Sicil Kaydı Tercümesi, Tıbbi Tercüme, Doktor Raporu Tercümesi, Medikal Tercüme, Epikriz Raporu Tercümesi, Evlenme Belgeleri Tercümesi, Evlilik Cüzdanı Tercümesi, Ehliyet Tercümesi, YÖK Diploma Denkliği Çeviri, Nüfus Cüzdanı Tercümesi, Kimlik tercümesi, Teminat Mektubu Çeviri, Sertifika Tercümesi, Ticari Tercüme, Kira Sözleşmesi Tercümesi, Gümrük Evrakları Tercümesi, Şirket Ana Sözleşmesi Tercümesi, Fatura Tercümesi, Ticaret Sicil Gazetesi Tercümesi, Vekaletname Tercümesi, İmza Sirküleri Çeviri, Vergi Levhası Tercümesi, Şirket Kuruluş Belgeleri Çeviri, Taahhütname Çevirisi, Şirket Yönetim Kurulu Kararları Tercümesi, Mali ve Finansal Evrakların Tercümesi, Banka hesap Özeti Çevirisi, İkamet İzni Çevirisi, Oturma İzni Çevirisi, Sigorta Poliçesi Tercümesi vb..

ŞEREFLİKOÇHİSAR Yeminli Tercüme Bürosu

ŞEREFLİKOÇHİSAR Tercüme kapsamında ayrıca Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi, Mahkeme Kararları Tercümesi, Boşanma Kararı Çevirisi, Diploma Çevirisi, Transkript Tercümesi ve Mernis Tutanağı Tercümesi gibi hassas belgelerin tercümesi de özenle yapılmaktadır.

Noter Tasdikli Tercüme ŞEREFLİKOÇHİSAR

ŞEREFLİKOÇHİSAR Noter Tasdikli Tercüme olarak tüm dillerde noter tasdikli tercüme hizmetleri sunulmaktadır. Bu kapsamda; Vekâletname Tercümesi, Boşanma Kararları Çevirisi, ÖSYM Sonuç Belgesi Tercümesi, YÖK Denklik Belgeleri Tercümesi, Doktor Raporu Çevirisi yapılmaktadır.

Noter Onaylı Tercüme ŞEREFLİKOÇHİSAR

ŞEREFLİKOÇHİSAR Noter Tasdikli Tercüme hizmetleri olarak; Pasaport Çevirisi, Formül A Tercümesi, Uluslararası Doğum Kayıt Örneği Tercümesi, Nüfus Kayıt Örneği Çevirisi, Formül B Çevirisi, Uluslararası Evlenme Kayıt Örneği Tercümesi, Reçete Çevirisi, Hesap Ekstresi Tercümesi gibi belgeler bütün dillerde yeminli tercüme formatında ve noter onaylı tercüme olarak çevrilmektedir.

Akademik Tercüme ŞEREFLİKOÇHİSAR

ŞEREFLİKOÇHİSAR Akademik Tercüme olarak verdiğimiz hizmetler aşağıda sunulmuştur: Makale Tercümesi, Abstract Tercümesi, Tez Tercümesi,  Tez Özeti Tercüme, Diploma Çevirisi ve Transkript Tercümesi, Öğrenci Belgesi Tercümesi, Lise Diploması Çevirisi ve Lise Transkript Tercümesi, Ortaokul Karnesi Çevirisi, ÖSYM Sınav Sonuç Belgesi Çevirisi.

ŞEREFLİKOÇHİSAR Hukuki Tercüme

Yeminli Tercüme Bürosu olarak ŞEREFLİKOÇHİSAR Hukuki Tercüme hizmetlerimiz aşağıda sunulmuştur: Mahkeme Kararları Tercümesi, Sözleşme Tercümeleri, Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi, Alım Satım Sözleşmesi Tercümesi, Şirket Kuruluş Sözleşmeleri tercümesi, Boşanma Kararları Çevirisi.

Teknik Tercüme ŞEREFLİKOÇHİSAR

ŞEREFLİKOÇHİSAR Teknik Tercüme Hizmetleri olarak: Tıbbi tercüme, Broşür Çeviri, Katalog Tercümesi, Medikal Tercüme, Teknik Şartnameler Çevirisi, Teknik Kitap Tercümesi, Elektronik Kullanım Kılavuzları Tercümesi, İletişim Cihazları Teknik Belgeler Çevirisi, İnşaat Sözleşmeleri Tercümesi sunduğumuz hizmetlerden bazılarıdır.

Finansal Tercüme ŞEREFLİKOÇHİSAR

ŞEREFLİKOÇHİSAR Finansal Tercüme Hizmetleri olarak: Hesap Ekstrelerinin Tercümesi, Banka Hesap Cüzdanı Çevirisi, Kredi Sözleşmelerinin Tercümesi, Maaş Bordrosu Çevirisi, Çeşitli Ekspertiz Raporları Çevirisi ve Fatura Tercümesi gibi mali evrakların noter tasdikli tercümesi yapılmaktadır.

Ticari Tercüme ŞEREFLİKOÇHİSAR

ŞEREFLİKOÇHİSAR Ticari Tercüme Hizmetleri olarak:  Vergi Levhası Çevirisi, Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi, Noter Belgeleri Tercümesi, Gümrük Evrakları Tercümesi, İmza Sirküleri Çevirisi, Faaliyet Belgesi Çevirisi, Vekâletname Tercümesi ve Taahhütname Tercümesi gibi belgelerin noter onaylı ve apostilli tercümesi yapılmaktadır.

Patent Tercümesi ŞEREFLİKOÇHİSAR

ŞEREFLİKOÇHİSAR Patent Tercüme Hizmetleri olarak, Patent Başvuru Belgesi Çevirisi,  Patent Tarifnameleri Tercümeleri, Patent Sertifikası Çevirisi, ISO Belgeleri Çevirisi yapmaktayız.

ŞEREFLİKOÇHİSAR Edebi Sanatsal Tercüme

Edebi Sanatsal Tercüme ŞEREFLİKOÇHİSAR olarak Edebiyatı konu alan veya sanatsal içerikli çalışmalar, şiirler, felsefi metinler, ve sanat tarihi gibi sanatla alakalı çalışmalar, bütün dillerde alanının uzmanları tarafından tercüme edilmektedir.

ŞEREFLİKOÇHİSAR Tercüme Bürosunda Yeminli Tercüme Hizmeti Verilen Diller:

ŞEREFLİKOÇHİSAR İngilizce Yeminli Tercüme,

ŞEREFLİKOÇHİSAR Almanca Yeminli Tercüme,

ŞEREFLİKOÇHİSAR Fransızca Yeminli Tercüme,

Arnavutça Yeminli Çeviri,

Bulgarca Yeminli Tercüme,

ŞEREFLİKOÇHİSAR Rusça Yeminli Tercüme,

Azerice Yeminli Çeviri,

ŞEREFLİKOÇHİSAR Çince Yeminli Tercüme,

Arapça Yeminli Çeviri,

ŞEREFLİKOÇHİSAR Çekçe Yeminli Tercüme,

Estonca Yeminli Çeviri,

ŞEREFLİKOÇHİSAR Farsça Yeminli Tercüme,

Ermenice Yeminli Tercüme,

ŞEREFLİKOÇHİSAR Fince Yeminli Tercüme,

Flemenkçe Yeminli Tercüme,

Endonezce Yeminli Tercüme,

Fransızca Yeminli Çeviri,

ŞEREFLİKOÇHİSAR Danca Yeminli Tercüme,

Gürcüce Yeminli Tercüme,

ŞEREFLİKOÇHİSAR Hırvatça Yeminli Tercüme,

İtalyanca Yeminli Tercüme,

ŞEREFLİKOÇHİSAR Japonca Yeminli Tercüme,

Yunanca Yeminli Çeviri,

İspanyolca Yeminli Tercüme,

ŞEREFLİKOÇHİSAR Kazakça Yeminli Tercüme,

ŞEREFLİKOÇHİSAR Ukraynaca Yeminli Tercüme,

İsveççe Yeminli Çeviri,

Türkmence Yeminli Tercüme, 

ŞEREFLİKOÇHİSAR Sırpça Yeminli Tercüme,

Lehçe Yeminli Çeviri,

ŞEREFLİKOÇHİSAR Özbekçe Yeminli Tercüme,

Polonyaca Yeminli Tercüme,

ŞEREFLİKOÇHİSAR Litvanca Yeminli Tercüme,

Portekizce Yeminli Tercüme,

Macarca Yeminli Çeviri,

Norveçce Yeminli Tercüme,

ŞEREFLİKOÇHİSAR Makedonca Yeminli Tercüme,

Slovence Yeminli Tercüme,

Osmanlıca Yeminli Çeviri,

ŞEREFLİKOÇHİSAR Romence Yeminli Tercüme,

Moldovaca Yeminli Tercüme