ŞENTEPE TERCÜME ve ÇEVİRİ HİZMETLERİ

ŞENTEPE Tercüme Bürosu olarak çalışan Akademi Tercüme Bürosu, dünyada konuşulan bütün dillerde yeminli ve noter onaylı tercüme hizmetlerini, apostilli olarak da vermektedir.

ŞENTEPE Tercüme Hizmetleri kapsamında verdiğimiz tercüme hizmetleri aşağıda sunulmuştur: Diploma Tercümesi ve Transkript Tercümesi, İkametgâh İlmühaberi çeviri. Sabıka Kaydı Çeviri, Adli Sicil Kaydı Tercümesi, Tıbbi Tercüme. Doktor Raporu Tercümesi, Medikal Tercüme, Pasaport Tercümesi, Epikriz Raporu Tercümesi, Evlenme Belgeleri Tercümesi, Evlilik Cüzdanı Tercümesi, Ehliyet Tercümesi, YÖK Diploma Denkliği Çevirisi, Transkript, Nüfus Cüzdanı Tercümesi, Kimlik tercümesi, Teminat Mektubu Çevirisi, Sertifika Tercümesi, Ticari Tercüme, Kira Sözleşmesi Tercümesi. Gümrük Evrakları Tercümesi, Şirket Ana Sözleşmesi Tercümesi, Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi,  Fatura Tercümesi, Ticaret Sicil Gazetesi Tercümesi, Vekâletname Tercümesi, İmza Sirküleri Çeviri, Vergi Levhası Tercümesi, Şirket Kuruluş Belgeleri Çeviri. Taahhütname Çevirisi, Şirket Yönetim Kurulu Kararları Tercümesi, Mali ve Finansal Evrakların Tercümesi. Banka hesap Özeti Çevirisi, İkamet İzni Çevirisi, Oturma İzni Çevirisi, Sigorta Poliçesi Tercümesi vb..

ŞENTEPE Tercüme Bürosu

ŞENTEPE Tercüme kapsamında ayrıca Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi, Mahkeme Kararları Tercümesi, Boşanma Kararı Çevirisi, Diploma Çevirisi. Transkript Tercümesi ve Mernis Tutanağı Tercümesi gibi hassas belgelerin tercümesi de özenle yapılmaktadır.

ŞENTEPE Noter Tasdikli Tercüme

ŞENTEPE Tercüme olarak tüm dillerde noter tasdikli tercüme hizmetleri sunulmaktadır. Bu kapsamda; Vekâletname Tercümesi, Boşanma Kararları Çevirisi. ÖSYM Sonuç Belgesi Tercümesi, YÖK Denklik Belgeleri Tercümesi, Doktor Raporu Çevirisi yapılmaktadır.

ŞENTEPE Noter Onaylı Tercüme

ŞENTEPE Noter Tasdikli Tercüme hizmetleri olarak; Pasaport Çevirisi, Formül A Tercümesi, Uluslararası Doğum Kayıt Örneği Tercümesi, Nüfus Kayıt Örneği Çevirisi. Formül A, Formül B Çevirisi, Uluslararası Evlenme Kayıt Örneği Tercümesi, Reçete Çevirisi, Hesap Ekstresi Tercümesi gibi belgeler bütün dillerde yeminli tercüme formatında ve noter onaylı tercüme olarak çevrilmektedir. Şentepe semtine özel olarak gün içerisinde tercümesi yapılan ve aciliyet gerektiren belgelerin akşam saatlerinde özel kuryemiz vasıtasıyla teslimi sağlanmaktadır.

Akademik Tercüme ŞENTEPE

ŞENTEPE Akademik Tercüme olarak verdiğimiz hizmetler aşağıda sunulmuştur: Makale Tercümesi, Abstract Tercümesi, Tez Tercümesi,  Tez Özeti Tercüme. Diploma Çevirisi ve Transkript Tercümesi, Öğrenci Belgesi Tercümesi, Lise Diploması Çevirisi ve Lise Transkript Tercümesi, Ortaokul Karnesi Çevirisi, ÖSYM Sınav Sonuç Belgesi Çevirisi.

ŞENTEPE Hukuki Tercüme

Yeminli Tercüme Bürosu olarak ŞENTEPE Hukuki Tercüme hizmetlerimiz aşağıda sunulmuştur: Mahkeme Kararları Tercümesi, Sözleşme Tercümeleri. Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi, Alım Satım Sözleşmesi Tercümesi, Şirket Kuruluş Sözleşmeleri tercümesi, Boşanma Kararları Çevirisi.

Teknik Tercüme ŞENTEPE

ŞENTEPE Teknik Tercüme Hizmetleri olarak: Tıbbi tercüme, Broşür Çeviri, Katalog Tercümesi, Medikal Tercüme, Teknik Şartnameler Çevirisi, Teknik Kitap Tercümesi. Elektronik Kullanım Kılavuzları Tercümesi, İletişim Cihazları Teknik Belgeler Çevirisi, İnşaat Sözleşmeleri Tercümesi sunduğumuz hizmetlerden bazılarıdır.

Finansal Tercüme ŞENTEPE

ŞENTEPE Finansal Tercüme Hizmetleri olarak: Hesap Ekstrelerinin Tercümesi, Banka Hesap Cüzdanı Çevirisi, Kredi Sözleşmelerinin Tercümesi, Maaş Bordrosu Çevirisi. Çeşitli Ekspertiz Raporları Çevirisi ve Fatura Tercümesi gibi mali evrakların noter tasdikli tercümesi yapılmaktadır.

ŞENTEPE Ticari Tercüme

ŞENTEPE Ticari Tercüme Hizmetleri olarak:  Vergi Levhası Çevirisi, Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi, Noter Belgeleri Tercümesi, Gümrük Evrakları Tercümesi. İmza Sirküleri Çevirisi, Faaliyet Belgesi Çevirisi, Vekâletname Tercümesi ve Taahhütname Tercümesi gibi belgelerin noter onaylı ve apostilli tercümesi yapılmaktadır.

ŞENTEPE Patent Tercümesi

ŞENTEPE Patent Tercüme Hizmetleri olarak, Patent Başvuru Belgesi Çevirisi,  Patent Tarifnameleri Tercümeleri, Patent Sertifikası Çevirisi, ISO Belgeleri Çevirisi yapmaktayız.

ŞENTEPE Edebi Sanatsal Tercüme

Edebi Sanatsal Tercüme ŞENTEPE olarak Edebiyatı konu alan veya sanatsal içerikli çalışmalar. Şiirler, felsefi metinler ve sanat tarihi gibi sanatla alakalı çalışmalar, bütün dillerde alanının uzmanları tarafından tercüme edilmektedir.

ŞENTEPE Tercüme Bürosunda Yeminli Tercüme Hizmeti Verilen Diller:

ŞENTEPE İngilizce Yeminli Tercüme,

ŞENTEPE Almanca Yeminli Tercüme,

ŞENTEPE Fransızca Yeminli Tercüme,

 ŞENTEPE Makedonca Yeminli Tercüme,

Slovence Yeminli Tercüme.

Endonezce Yeminli Tercüme,

ŞENTEPE Fransızca Yeminli Çeviri,

ŞENTEPE Danca Yeminli Tercüme,

Gürcüce Yeminli Tercüme,

ŞENTEPE Hırvatça Yeminli Tercüme,

İtalyanca Yeminli Tercüme,

Arnavutça Yeminli Çeviri,

Bulgarca Yeminli Tercüme.

ŞENTEPE Rusça Yeminli Tercüme,

ŞENTEPE Azerice Yeminli Çeviri,

ŞENTEPE Çince Yeminli Tercüme,

Arapça Yeminli Çeviri.

ŞENTEPE Çekçe Yeminli Tercüme,

Estonca Yeminli Çeviri,

Farsça Yeminli Tercüme,

Ermenice Yeminli Tercüme,

Fince Yeminli Tercüme,

Flemenkçe Yeminli Tercüme.

ŞENTEPE Yunanca Yeminli Çeviri,

ŞENTEPE İspanyolca Yeminli Tercüme,

Kazakça Yeminli Tercüme,

Ukraynaca Yeminli Tercüme,

İsveççe Yeminli Çeviri.

Türkmence Yeminli Tercüme, 

ŞENTEPE Sırpça Yeminli Tercüme,

Lehçe Yeminli Çeviri,

ŞENTEPE Özbekçe Yeminli Tercüme,

Polonyaca Yeminli Tercüme.

Litvanca Yeminli Tercüme,

Portekizce Yeminli Tercüme,

Macarca Yeminli Çeviri,

Norveçce Yeminli Tercüme,

ŞENTEPE Makedonca Yeminli Tercüme,

Slovence Yeminli Tercüme.

Endonezce Yeminli Tercüme,

ŞENTEPE Fransızca Yeminli Çeviri,

ŞENTEPE Danca Yeminli Tercüme,

Gürcüce Yeminli Tercüme,

ŞENTEPE Hırvatça Yeminli Tercüme,

İtalyanca Yeminli Tercüme,

ŞENTEPE Japonca Yeminli Tercüme,

Osmanlıca Yeminli Çeviri,

ŞENTEPE Romence Yeminli Tercüme,

Moldovaca Yeminli Tercüme.