Diploma Çeviri Transkript Tercümesi

Diploma tercüme ihtiyacınızda aradığınız ilk adres Yeminli Tercüme Transkriptlerinizi de yeminli ve noter onaylı olarak çevirmektedir.

Alanında uzman mütercim tercüman kadrosuyla Yeminli Tercüme Bürosu, bin bir emekle aldığınız diplomalarınızı ve transkriptlerinizi kusursuz ve en süratli biçimde tercüme etmektedir. Yurt dışından aldığınız diplomalarınız ve transkriptleriniz Türkçeye yeminli tercüme formatında tercüme edilmektedir. Ayrıca yurt dışına göndereceğiniz diplomalarınız yine yeminli tercüme formatında tercüme edilirken, vereceğiniz kurumun talebi doğrultusunda noter onaylı tercüme formatında da tercüme edilmektedir. Bazı ülkeler diplomalarınızın apostilli tercüme olarak çevrilmesini istemektedir. Bu durumda da diploma ve transkriptleriniz tercüme edilerek noter onayı ve apostill onayı alınarak en kısa sürede adresinize tercüme edilmektedir.

Acil Diploma Çevirisi

Yeminli Tercümenin uzman tercümanları; lise diploması çevirisi, ön lisans diploma çevirisi, üniversite diploması tercümesi, yüksek lisans diploması çevirisi, doktora diploması çevirisi. Başarı belgeleri çevirisi, Öğrenci belgesi çevirisi, katılım belgesi tercümesi, uzmanlık belgesi çeviri, sertifika çevirisi, yurtdışı denklik evrakları tercümesi ve YÖK Denklik belgeleri çevirisi gibi belgelerinizin tercümesini sizi hiç yormadan tercüme etmektedir. Ayrıca talebiniz doğrultusunda tercüme evraklarınızın noter onayı da yapılmaktadır. Çeviri ve onay süreçleri tamamlanan belgeleriniz adresinizde sizlere teslim edilmektedir. Sizlerin müşteri temsilcimize iletişim kanallarımız üzerinden gönderdiğiniz belgeleriniz, siz hiç evinizden bile çıkmadan tercümesi, noter ve apostil onayı tamamlanarak istediğiniz adrese 24 saat içerisinde teslim edilmektedir.

Diploma ve transkript tercümesi kapsamında en çok talep edilen tercüme dilleri: Türkçe - İngilizce tercüme, Türkçe - Fransızca çeviri, Türkçe – Almanca Tercüme, Türkçe – Arapça çeviri ve Türkçe – Rusça tercüme dilleridir. Söz konusu belgeler İngilizce - Türkçe tercüme, Fransızca - Türkçe çeviri, Almanca - Türkçe Tercüme, Arapça - Türkçe çeviri ve Rusça – Türkçe tercüme olarak da yapılmaktadır.

diploma tercume, transkript ceviri

Online Diploma Tercüme Desteği

Yeminli Tercümenin konularının uzman tercümanları, sizler tarafından Whatsapp ve Telegram gibi iletişim kanallarımız üzerinden gönderilen diploma ve transkriptlerinizi, istediğiniz dile tercüme etmektedir. Müşteri temsilcimize on-line olarak 7/24 gönderdiğiniz belgeleriniz tercüme edilerek size istenilirse PDF olarak da gönderilebilmektedir. Arıca talep edilirse noter tasdikli diploma tercümesi de yapılabilmektedir.

Profesyonel Diploma Çevirisi

Profesyonel tercümanlarımız gizlilik ilkesi gereğince belgelerinizi en kısa sürede özenle tercüme ederek, hiç kimse ile paylaşmadan sizlere ulaştırmaktadır. Yıllarca çalışarak edindiğiniz diplomalarınızın alanında uzman mütercim tercümanlarca tercüme edilmesi, belgelerinizin önemi ve hassasiyeti nedeniyle önem arz etmektedir.

Transkript Tercümesi

Diplomalarınızla birlikte diploma eki (Suplement) belgelerinizin tercümesi ve Lise transkript çevirisi, ön lisans transkript çevirisi, lisans/üniversite transkript çevirisi, master / yüksek lisans transkript çevirisi, doktora transkript çevirisi, sertifika programlarının transkriptlerinin çevirisi Türkçeden hedef dile veya hedef dilden Türkçeye yapılmaktadır.

Diploma Çeviri Ücretleri

Diploma çeviri ücretleri, tercüme edilecek dile göre değişmekte olup, en uygun fiyatı müşteri temsilcimizi arayarak alabilirsiniz. Belgeleriniz en kısa sürede, en kaliteli ve hassa biçimde tercüme edilerek tarafınıza ulaştırılmaktadır.

diploma tercumesi, transkript cevrisi, ankara ceviri, etimesgut tercume

Noter Onaylı Diploma Tercümesi

Tercüme edilecek diplomalarınız, ibraz edeceğiniz kurumların talepleri doğrultusunda noter onaylı tercüme formatında da çeviri yapılmaktadır. Diplomalarınızı götüreceğiniz bazı ülkelerdeki kurumlar apostilli olarak tercüme edilmiş diploma ve transkript belgesi istemektedir. Bu nedenle diploma ve transkriptleriniz Noter onaylı diploma tercümesi yapıldıktan sonra apostil onayı alınmış tercüme olarak da çevirisi yapılmaktadır. Ayrıca gerekmesi halinde dışişleri onaylı tercüme ve konsolosluk onaylı tercüme hizmeti de vermekteyiz.   

YÖK Denkli Belgeleri Tercümesi

Yurtdışından getirdiğiniz ve YÖK Denkliği alınacak Diploma, Diploma Eki (Suplement) ve Transkriptleriniz noter onaylı çeviri olarak tercüme edilmesi gerekmektedir. Ayrıca bazı ülkeler için YÖK tarafından ilgili ülkeye giderek eğitim süresince o ülkede yaşadığınızın ispat edilmesi de istenmektedir. Bu durumda pasaportunuzun işlem görmüş olan bütün sayfalarının tercümesi de yapılması gerekmektedir. Bu kapsamda, talep etmeniz halinde bütün süreçlerin yönetimi ve takibini de sizler için yapmaktayız.