Çukurambar Çeviri Ofisi ve Tercüme Desteği

Ankara’nın merkezi semtlerinden Çukurambar’da tüm dillerde tercüme bürosu hizmetleri vermekteyiz.

Başkent Ankara’nın en merkezi ve en değerli semtlerinden olan Çukurambar’da noter onaylı tercüme hizmetlerini en kaliteli biçimde alacağınız adres yeminlitercume.org’dur. Semtimiz daha 20 yıl öncesine kadar sadece bir gecekondu semti olmasına rağmen, bugün Ankara’nın en beğenilen ve en lüks semtlerinden bir tanesi konumundadır.

Semtimizin bu kadar değerli olmasının hiç kuşkusuz çeşitli sebepleri bulunmaktadır. Bu sebepler arasında merkezi konumu nedeniyle ulaşım rahatlığına sahip olması gelmektedir. Ankara’nın merkezinde metro ve otobüs güzergahları ile rahatlıkla ulaşılabilir konumdadır. Günümüzdeki gelişmişlik seviyesi ise gözlerden kaçmamaktadır. Ayrıca yatırım açısından da oldukça cazip olması da bölgeye olan ilgiyi artırmaktadır.

cukurambat tercume, ankara ceviri

Çukurambar Tercüme Bürosu

Bölgede bulunan çok sayıdaki yabancı kökenli veya uluslararası ortaklı şirketlerin ihtiyaç duyduğu tüm dillerdeki yeminli tercümanlarımız sizlere noter onaylı tercüme hizmetini, istenilirse yeminli tercüme olarak da sağlamaktadır.

Çukurambar bölgesi Eskişehir Yolu ile Ankara’da her yere kolaylıkla ulaşım imkânına sahip bir konumdadır. Çankaya ilçesi içerisinde olup, Kızılay gibi iş merkezleri ile tanınan merkezi semtlere de birkaç dakikalık mesafededir. Ayrıca Bahçelievler, Sokullu, Dikmen, Öveçler ve Yıldız vb.. semtlere de birkaç dakika mesafededir.

Çukurambar Yeminli Tercüme

Bölgeye Orta Doğu Teknik Üniversitesi ODTÜ, Bilkent Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği TOBB Üniversitesi ve Başkent Üniversitesi gibi okulların çok yakın olması nedeniyle, akademik tercüme ve makale çeviri gibi hizmetlere olan talebi de artırmaktadır.

Sadece isimlerini yukarıda saydığımız üniversiteler değil, başkentte bulunan onlarca üniversitenin kampüslerine de son derece yakın bir konumdadır. Bu durum da semtin aranan bir bölge olmasına sebep olmaktadır.

Konsolosluk Onaylı Çeviri

Bölgede ikamet edenlerin tüm dillerdeki yeminli tercüme ihtiyaçlarına, bünyemizde bulunan yeminli mütercim tercümanlar ile en hızlı ve nitelikli çeviri hizmetini vermekteyiz. Ayrıca evrak takip süreçleriniz hakkında da sizlere destek sağlamaktayız. Bu kapsamda apostilli tercüme hizmetinin yanında dışişleri onaylı tercüme ve konsolosluk onaylı tercüme hizmetlerini de sizler için sağlamaktayız.