ANKARA TERCÜME BÜROSU

ANKARA Tercüme Bürosu olarak çalışan Yeminli Tercüme Bürosu, dünyada kullanılan bütün dillerde yeminli noter onaylı tercüme hizmetini, apostil onaylı olarak da vermektedir.

ANKARA Tercüme Hizmetleri kapsamında yeminlitercume.org olarak verdiğimiz tercüme hizmetlerinin tam listesi aşağıda belirtilmiştir:

Pasaport Tercüme ihtiyacı, Türk kamu kurumları ile işi olan yabancı kimlikli şahısların öncelikli talepleri arasında olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca Başkent Ankara ve civar illerde Diploma Tercümesi ile birlikte Transkript Tercümesi de, okullarını yurtdışında tamamlamış vatandaşlarımızın istediği tercüme belgelerinin başında gelmektedir.

İkametgah İlmühaberi çeviri ve Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi ile Sabıka Kaydı Çeviri ve Adli Sicil Kaydı Tercümesi e-devletten alınan belgeler olup, söz konusu belgeler gerek yurt dışından Türkiye'ye gelen kişilerin, gerekse Türkiye'den yurt dışına gidecek vatandaşların, en çok ihtiyaçlarının olduğu tercüme evrakları arasında sayılmaktadır.

ANKARA Yeminli Tercüme Bürosu

ANKARA Tercüme olarak ayrıca Mahkeme Kararları Tercümesi gibi hukuki tercüme alanında da bütün dillerde tercüme hizmetini, siz değerli vatandaşlarımıza sağlamaktayız. Hukuki tercüme kapsamında  ayrıca Boşanma Kararı tercümesi, vekalet çevirisi, noter belgelerinin tercümesi gibi tercüme belgeleri sayılabilmektedir.  

Yeminli ve noter onaylı tercüme olarak talep edilen belgelerden olan Tıbbi Tercüme türlerine örnek olarak: Doktor Raporu Tercümesi,  Epikriz Raporu Tercümesi veya kısaca Medikal Tercüme ismi verilmektedir.

Ayrıca Evlenme Belgeleri Tercümesi kapsamında: Evlilik Cüzdanı Tercümesi veya aile cüzdanı tercümesi, bekarlık belgesi tercümesi, Formül A Uluslararası doğum belgesi, Formül B Uluslararası evlenme belgesi gibi evrakların tercümeleri yapılmaktadır.

Ehliyet Tercümesi, YÖK Diploma Denkliği Çeviri, Nüfus Cüzdanı Tercümesi, Kimlik tercümesi, Teminat Mektubu Çeviri. Sertifika Tercümesi, Ticari Tercüme, Kira Sözleşmesi Tercümesi, Gümrük Evrakları Tercümesi, Şirket Ana Sözleşmesi Tercümesi, Fatura Tercümesi, Ticaret Sicil Gazetesi Tercümesi, Vekaletname Tercümesi. İmza Sirküleri Çeviri, Vergi Levhası Tercümesi, Şirket Kuruluş Belgeleri Çeviri, Taahhütname Çevirisi. Şirket Yönetim Kurulu Kararları Tercümesi, Mali ve Finansal Evrakların Tercümesi, Banka hesap Özeti Çevirisi, İkamet İzni Çevirisi, Oturma İzni Çevirisi, Sigorta Poliçesi Tercümesi vb..

Noter Tasdikli Tercüme ANKARA

ANKARA Noter Tasdikli Tercüme olarak tüm dillerde noter tasdikli tercüme hizmetleri sunulmaktadır. Bu kapsamda; Vekâletname Tercümesi, Boşanma Kararları Çevirisi, ÖSYM Sonuç Belgesi Tercümesi, YÖK Denklik Belgeleri Tercümesi, Doktor Raporu Çevirisi yapılmaktadır.

Noter Onaylı Tercüme ANKARA

ANKARA Noter Tasdikli Tercüme hizmetleri olarak; Pasaport Çevirisi, Formül A Tercümesi, Uluslararası Doğum Kayıt Örneği Tercümesi, Nüfus Kayıt Örneği Çevirisi, Formül B Çevirisi, Uluslararası Evlenme Kayıt Örneği Tercümesi. Reçete Çevirisi, Hesap Ekstresi Tercümesi gibi belgeler bütün dillerde yeminli tercüme formatında ve noter onaylı tercüme olarak çevrilmektedir.

Akademik Tercüme ANKARA

ANKARA Akademik Tercüme olarak verdiğimiz hizmetler aşağıda sunulmuştur: Makale Tercümesi, Abstract Tercümesi, Tez Tercümesi,  Tez Özeti Tercüme, Diploma Çevirisi ve Transkript Tercümesi. Öğrenci Belgesi Tercümesi, Lise Diploması Çevirisi ve Lise Transkript Tercümesi, Ortaokul Karnesi Çevirisi, ÖSYM Sınav Sonuç Belgesi Çevirisi.

ANKARA Hukuki Tercüme

Yeminli Tercüme Bürosu olarak ANKARA Hukuki Tercüme hizmetlerimiz aşağıda sunulmuştur: Mahkeme Kararları Tercümesi, Sözleşme Tercümeleri, Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi, Alım Satım Sözleşmesi Tercümesi, Şirket Kuruluş Sözleşmeleri tercümesi, Boşanma Kararları Çevirisi.

Teknik Tercüme ANKARA

ANKARA Teknik Tercüme Hizmetleri olarak: Tıbbi tercüme, Broşür Çeviri, Katalog Tercümesi, Medikal Tercüme, Teknik Şartnameler Çevirisi, Teknik Kitap Tercümesi, Elektronik Kullanım Kılavuzları Tercümesi, İletişim Cihazları Teknik Belgeler Çevirisi, İnşaat Sözleşmeleri Tercümesi sunduğumuz hizmetlerden bazılarıdır.

Finansal Tercüme ANKARA

ANKARA Finansal Tercüme Hizmetleri olarak: Hesap Ekstrelerinin Tercümesi, Banka Hesap Cüzdanı Çevirisi, Kredi Sözleşmelerinin Tercümesi, Maaş Bordrosu Çevirisi, Çeşitli Ekspertiz Raporları Çevirisi ve Fatura Tercümesi gibi mali evrakların noter tasdikli tercümesi yapılmaktadır.

Ticari Tercüme ANKARA

ANKARA Ticari Tercüme Hizmetleri olarak:  Vergi Levhası Çevirisi, Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi, Noter Belgeleri Tercümesi, Gümrük Evrakları Tercümesi, İmza Sirküleri Çevirisi, Faaliyet Belgesi Çevirisi, Vekâletname Tercümesi ve Taahhütname Tercümesi gibi belgelerin noter onaylı ve apostilli tercümesi yapılmaktadır.

Patent Tercümesi ANKARA

ANKARA Patent Tercüme Hizmetleri olarak, Patent Başvuru Belgesi Çevirisi,  Patent Tarifnameleri Tercümeleri, Patent Sertifikası Çevirisi, ISO Belgeleri Çevirisi yapmaktayız.

ANKARA Edebi Sanatsal Tercüme

Edebi Sanatsal Tercüme ANKARA olarak Edebiyatı konu alan veya sanatsal içerikli çalışmalar, şiirler, felsefi metinler, ve sanat tarihi gibi sanatla alakalı çalışmalar, bütün dillerde alanının uzmanları tarafından tercüme edilmektedir.

ANKARA Tercüme Bürosunda Yeminli Tercüme Hizmeti Verilen Diller:

ANKARA İngilizce Yeminli Tercüme,

ANKARA Almanca Yeminli Tercüme,

ANKARA Fransızca Yeminli Tercüme,

Arnavutça Yeminli Çeviri,

Bulgarca Yeminli Tercüme.

ANKARA Rusça Yeminli Tercüme,

Azerice Yeminli Çeviri,

ANKARA Çince Yeminli Tercüme,

Arapça Yeminli Çeviri,

ANKARA Çekçe Yeminli Tercüme,

Estonca Yeminli Çeviri.

ANKARA Farsça Yeminli Tercüme,

Ermenice Yeminli Tercüme,

ANKARA Fince Yeminli Tercüme,

Flemenkçe Yeminli Tercüme,

Endonezce Yeminli Tercüme.

Fransızca Yeminli Çeviri,

ANKARA Danca Yeminli Tercüme,

Gürcüce Yeminli Tercüme,

ANKARA Hırvatça Yeminli Tercüme,

İtalyanca Yeminli Tercüme,

ANKARA Japonca Yeminli Tercüme.

Yunanca Yeminli Çeviri,

İspanyolca Yeminli Tercüme,

ANKARA Kazakça Yeminli Tercüme,

ANKARA Ukraynaca Yeminli Tercüme,

İsveççe Yeminli Çeviri.

Türkmence Yeminli Tercüme, 

ANKARA Sırpça Yeminli Tercüme,

Lehçe Yeminli Çeviri,

ANKARA Özbekçe Yeminli Tercüme,

Polonyaca Yeminli Tercüme, Lehçe Tercüme.

ANKARA Litvanca Yeminli Tercüme,

Portekizce Yeminli Tercüme,

Macarca Yeminli Çeviri,

Norveçce Yeminli Tercüme.

ANKARA Makedonca Yeminli Tercüme,

Slovence Yeminli Tercüme,

Osmanlıca Yeminli Çeviri,

ANKARA Romence Yeminli Tercüme,

Moldovaca Yeminli Tercüme.