ERYAMAN TERCÜME BÜROSU

ERYAMAN Tercüme Hizmetleri  kapsamında çalışan Yeminli Tercüme Bürosu, bütün lehçelerde ve dillerde sizler için yeminli ve noter onaylı çeviri hizmetlerini, istenilirse apostilli olarak da yapılmaktadır.

Ankara'nın en düzenli semtlerinden olan ERYAMAN bölgesinde Tercüme Hizmetleri kapsamında sizler için verdiğimiz tercüme hizmetleri aşağıda sunulmuştur:

ERYAMAN Yeminli Tercüme Hizmetleri

ERYAMAN bölgesinde Tercüme Hizmetleri kapsamında sizlere Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi, Mahkeme Kararları Tercümesi. Boşanma Kararı Çevirisi, Diploma Çevirisi, Transkript Tercümesi ve Mernis Tutanağı Tercümesi gibi hassas belgelerin tercümesi de özenle yapılmaktadır.

ERYAMAN Noter Tasdikli Çeviri

ERYAMAN semtinde Noter Tasdikli Tercüme olarak bütün dillerde noter onaylı tercüme hizmetleri sunulmaktadır. Bu kapsamda; Vekâletname çevirisi. Boşanma Kararları Çevirisi. ÖSYM Sonuç Belgesi çevirisi, YÖK Denklik Belgeleri Tercümesi, Doktor Raporu Çevirisi yapılmaktadır.

Noter Tasdikli Tercüme ERYAMAN

ERYAMAN Noterli Tercüme hizmeti olarak; Reçete Çevirisi, Hesap Ekstresi Tercümesi, Pasaport Çevirisi, Formül A Tercümesi. Uluslararası Doğum Kayıt Örneği Tercümesi. Nüfus Kayıt Örneği Çevirisi, Formül B Çevirisi, Uluslararası Evlenme Kayıt Örneği Tercümesi.  gibi belgeler bütün dillerde yeminli tercüme formatında ve noter onaylı tercüme olarak çevrilmektedir.

Akademik Çeviri ERYAMAN

ERYAMAN Akademik Tercüme olarak verdiğimiz hizmetler aşağıda sunulmuştur: Makale Tercümesi, Abstract Tercümesi, Tez Tercümesi,  Tez Özeti Tercüme. Diploma Çevirisi ve Transkript Tercümesi, Öğrenci Belgesi Tercümesi, Lise Diploması Çevirisi ve Lise Transkript Tercümesi, Ortaokul Karnesi Çevirisi, ÖSYM Sınav Sonuç Belgesi Çevirisi.

ERYAMAN Hukuki Çeviri

Yeminli Tercüme Bürosu olarak ERYAMAN Hukuki Tercüme hizmetlerimiz şu şekildedir: Mahkeme Kararları Tercümesi, Sözleşme Tercümeleri, Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi. Alım Satım Sözleşmesi Tercümesi, Şirket Kuruluş Sözleşmeleri tercümesi, Boşanma Kararları Çevirisi.

 ERYAMAN Teknik Tercüme

ERYAMAN semti Kahramankazan OSB, Sincan OSB ve OSTİM OSB gibi organize sanayi bçlgelerinin ortasında olması dolayısıyla Teknik Tercüme Hizmetleri yoğunluklu olarak çalıştığımız konular arasındadır. Bu kapsamda:  Elektronik Kullanım Kılavuzları Tercümesi, İletişim Cihazları Teknik Belgeler Çevirisi, İnşaat Sözleşmeleri Tercümesi, Tıbbi tercüme, Broşür Çeviri, Katalog Tercümesi, Medikal Tercüme, Teknik Şartnameler Çevirisi, Teknik Kitap Tercümesi. sunduğumuz hizmetlerden bazılarıdır.

Finansal Tercüme ERYAMAN

ERYAMAN Finansal Tercüme Hizmetleri olarak: Hesap Ekstrelerinin Tercümesi, Banka Hesap Cüzdanı Çevirisi, Kredi Sözleşmelerinin Tercümesi, Maaş Bordrosu Çevirisi. Çeşitli Ekspertiz Raporları Çevirisi ve Fatura Tercümesi gibi mali evrakların noter tasdikli tercümesi yapılmaktadır.

Ticari Tercüme ERYAMAN

ERYAMAN Ticari Tercüme Hizmetleri olarak:  Vergi Levhası Çevirisi, Ticaret Sicil Gazetesi Çevirisi, Noter Belgeleri Tercümesi, Gümrük Evrakları Tercümesi. İmza Sirküleri Çevirisi, Faaliyet Belgesi Çevirisi, Vekâletname Tercümesi ve Taahhütname Tercümesi gibi belgelerin noter onaylı ve apostilli tercümesi yapılmaktadır.

Patent Tercümesi ERYAMAN

ERYAMAN Patent Tercüme Hizmetleri olarak, Patent Başvuru Belgesi Çevirisi.  Patent Tarifnameleri Tercümeleri, Patent Sertifikası Çevirisi, ISO Belgeleri Çevirisi yapmaktayız.

ERYAMAN Edebi Sanatsal Tercüme

Edebi Sanatsal Tercüme ERYAMAN olarak Edebiyatı konu alan veya sanatsal içerikli çalışmalar, şiirler. felsefi metinler, ve sanat tarihi gibi sanatla alakalı çalışmalar, bütün dillerde alanının uzmanları tarafından tercüme edilmektedir.

YÖK Diploma Denkliği Çeviri, Nüfus Cüzdanı Tercümesi, Kimlik tercümesi. Teminat Mektubu Çeviri, Sertifika Tercümesi. Ticari Tercüme, Kira Sözleşmesi Tercümesi, Gümrük Evrakları Tercümesi. Şirket Ana Sözleşmesi Tercümesi, Fatura Tercümesi. Ticaret Sicil Gazetesi Tercümesi, Vekaletname Tercümesi, İmza Sirküleri Çeviri. Vergi Levhası Tercümesi.

Pasaport Tercümesi, Diploma Tercümesi ve Transkript Tercümesi. İkametgah İlmühaberi çeviri. Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi, Sabıka Kaydı Çeviri, Adli Sicil Kaydı Tercümesi, Tıbbi Tercüme. Doktor Raporu Tercümesi. Medikal Tercüme, Epikriz Raporu Tercümesi, Evlenme Belgeleri Tercümesi, Evlilik Cüzdanı Tercümesi, Ehliyet Tercümesi.  Şirket Kuruluş Belgeleri Çeviri, Taahhütname Çevirisi, Şirket Yönetim Kurulu Kararları Tercümesi. Mali ve Finansal Evrakların Tercümesi. Banka hesap Özeti Çevirisi, İkamet İzni Çevirisi, Oturma İzni Çevirisi, Sigorta Poliçesi Tercümesi vb..

etimesgut tercume, eryaman ceviri, ankara tercume

ERYAMAN Tercüme Bürosunda Yeminli Tercüme Hizmeti Verilen Diller: Arnavutça Yeminli Çeviri Hizmetleri, Bulgarca Yeminli Tercüme. ERYAMAN Rusça Yeminli Tercüme, Azerice Yeminli Çeviri, ERYAMAN İngilizce Yeminli Tercüme, ERYAMAN Almanca Yeminli Tercüme Desteği. ERYAMAN Fransızca Yeminli Tercüme, ERYAMAN Çince Yeminli Tercüme. Arapça Yeminli Çeviri, ERYAMAN Çekçe Yeminli Tercüme, Estonca Yeminli Çeviri, ERYAMAN Farsça Yeminli Tercüme. Ermenice Yeminli Tercüme, ERYAMAN Fince Yeminli Tercüme, Flemenkçe Yeminli Tercüme. Endonezce Yeminli Tercüme, Fransızca Yeminli Çeviri, ERYAMAN Danca Yeminli Tercüme, Gürcüce Yeminli Tercüme. ERYAMAN Hırvatça Yeminli Tercüme, İtalyanca Yeminli Tercüme, ERYAMAN Japonca Yeminli Çeviri Desteği, Yunanca Yeminli Çeviri Bürosu. İspanyolca Yeminli Tercüme ofisi, ERYAMAN Kazakça Yeminli Tercüme Hizmetleri, ERYAMAN Ukraynaca Yeminli Tercüme, İsveççe Yeminli Çeviri. Türkmence Yeminli Tercüme, ERYAMAN Sırpça Yeminli Tercüme, Lehçe Yeminli Çeviri. ERYAMAN Özbekçe Yeminli Tercüme, Polonyaca Yeminli Tercüme, ERYAMAN Litvanca Yeminli Tercüme, Portekizce Yeminli Tercüme, Macarca Yeminli Çeviri. Norveçce Yeminli Tercüme, ERYAMAN Makedonca Yeminli Tercüme, Slovence Yeminli Tercüme, Osmanlıca Yeminli Çeviri Bürosu. ERYAMAN Romence Yeminli Tercüman, Moldovaca Yeminli Tercüme Bürosu ve Çeviri Hzimetleri.